Hungry Shark Evolution
Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution APK indir, vahşi köpek balığını kontrol edeceğiniz Hungry Shark Evolution Android oyununda küçük balıkları yiyerek hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Hungry Shark Evolution, son...

Hungry Shark Evolution APK indir, vahşi köpek balığını kontrol edeceğiniz Hungry Shark Evolution Android oyununda küçük balıkları yiyerek hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Hungry Shark Evolution, son yılların en sevilen Android macera oyunlarından birisidir. Shark Week karakterini sevenlere hitap eden bu oyun karakterin resmi oyunu olarak da bilinmektedir.

Hungry Shark Evolution Oyun Özellikleri

Oyunun hikayesi ne kadar balık yerse yesin bir türlü doymayan bir köpek balığının hikâyesini konu almaktadır. Hungry Shark Evolution Android oyununda Köpekbalığı ne kadar fazla yemek yerse o kadar uzun süre hayatta kalacaktır. Üstelik farklı köpekbalığı cinslerine dönüşmesi de mümkündür.

Megalodon köpekbalığı oyunu olan Hungry Shark Evolution Android APK oyununun indirip eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz bu oyunda pek çok farklı seviye bulunmaktadır. Ne kadar ilerlersen o kadar fazla özel köpekbalığı çeşidine ulaşarak onların kilidini açabileceksiniz.

Oyunun 3D grafikleri ve animasyonları sayesinde denizaltında bir yolculuk sizi beklemektedir. Ses efektleri ise bu hikâyeye ekstra gerçekçilik katacaktır.

Denizaltında yeni canlılar keşfederek her birini yiyebilirsiniz. Ayrıca zamanında suyun altına gömülmüş olan gemilerin göçüklerine de ulaşabilirsiniz. Burada birbirinden güzel aksesuar ve ekipmanlara ulaşabilirsiniz.

Size verilen görevleri tamamladıkça çeşitli miktarlarda para puan kazanabilir ve bu puanlarla oyun içi satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik oyunu oynamak için internet bağlantısına da ihtiyaç yoktur.

Hungry Shark Evolution APK indir

Megalodon Köpekbalığını kontrol ederek küçük balıkları yiyerek büyüdüğünüz Hungry Shark Evolution APK oyunu Android mobil platformlarda 144 MB gibi küçük bir alan kaplamaktadır. Hungry Shark Evolution ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *