Jelly Fill indir
Jelly Fill indir

Jelly Fill indir

Jelly Fill APK indir, Android bulmaca oyununda jöle parçalarını yerlerine koyuyorsunuz. Jelly Fill tetris benzeri oyunda bulmacaları birleştir. Jelly Fill APK Android bulmaca türü ücretsiz...

Jelly Fill APK indir, Android bulmaca oyununda jöle parçalarını yerlerine koyuyorsunuz. Jelly Fill tetris benzeri oyunda bulmacaları birleştir.

Jelly Fill APK Android bulmaca türü ücretsiz oyunda seviye geçmeli birden fazla bölümler bulunmaktadır. Kaliteli grafikleri ve oynanışıyla tatmin edici bir oyun yapısı hakimdir.

Jelly Fill APK Android indir

100’den fazla seviyesi bulunan bu eşsiz oyun bir tür fizik bulmaca oyunu diyebilmemiz pek mümkündür. Çünkü Jelly Fill APK Android oyununda sağa ve sola dönen tıpkı tetris oyununda olduğu gibi bu oyunda jöle parçacıkları vardır. Renkli jöle parçacıklarını sağa ve sol döndürüp bulmacaları yerine yerleştirmeye çalışıyorsunuz.

Çeşitli bölümler ve parçacıkları olan bulmacaları çözmeniz istenen fiziksel bulmaca oyunu grafikleriyle bağımlılık yapan bir oyundur. Küçük kutuların içerisine aşağıdaki görselde istenen şekilin aynısını yapmaya çalışıyorsunuz. Jelly Fill APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

Braindom: Zeka IQ Testi Oyunu Apk indir

Jelly Fill Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=io.shenron.jel&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *