Minecraft Earth Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMojang
  • Dilİngilizce
  • Boyut63.3 MB
  • Versiyon0.33.0
Minecraft Earth Apk indir

Minecraft Earth Apk indir

Minecraft Earth APK indir, Android gerçek dünya içerisinde inşaatçı ve kaşifler topluluğuna katıl. Minecraft Earth hayatta kal ve online oyuncularla oynayın. Minecraft Earth APK dünyaca...

Minecraft Earth APK indir, Android gerçek dünya içerisinde inşaatçı ve kaşifler topluluğuna katıl. Minecraft Earth hayatta kal ve online oyuncularla oynayın.

Minecraft Earth APK dünyaca ünlü olan Minecraft oyununun uygulama haline getirilmesiyle pek çok kullanıcının oynarken oldukça keyif aldığı bir uygulamadır. Oyun ücretsiz bir şekilde Google Play Store üzerinden indirilebilir. Oyun içerisinde ücretli satım alımlar isteğe göre olabilir. Fakat kişiler oyunu oynayarak ve kendini geliştirerek satın alınması gerekenlere ücretsiz bir şekilde de ulaşabilir.

Minecraft Earth APK Özellikleri

Minecraft Earth APK Android oyununun bilgisayar üzerinden oynanan oyundan hiçbir farklı yoktur. Bu oyun üzerinden inşaat yapabilmek için çeşitli malzemelerin toplanması gerekir. Aynı zamanda mini maceralar için başka kişilerle iş birliği de yapılabilir. Oyun içerisinde dünyada yer alan pek çok ülke mevcuttur. Oyun içerisinde inşa edilecek şeyler tamamen oyuncunun hayal gücüne bırakılmıştır.

Alınan malzemeler ile kişiler istediği inşaatı yapabilir. Aynı zamanda oyunda gerçek hayatta yer alan pek çok yapı da yerleştirilebilir. Diğer inşaatçılar ile sohbet edilebilir ve iş birliği yapılabilir. Binaları doldurmak amacıyla çeşitli çetelerle bir araya gelinebilir ya da en baştan çete kurulabilir. Oyunun nasıl oynayacağına dair bir eğitim de uygulamada vardır.

Minecraft Earth APK Android indir

Oyun içerisinde hayatta kalırken bir yandan araştırmalar yapıyorsunuz ve gerçek dünyada oluştururkende kendi dünyanızı oyunda inşa edebilirsiniz. Minecraft Earth APK Android oyununda mini maceralara katılabilir ve kendi takımınızı oluşturabilirsiniz. Diğer inşaatçılarla iş birliği yap ve ortak yeni şeyler üretebilirsiniz.

Minecraft Earth Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojang.minecraftearth&referrer=utm_source%3Dindirson.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *