Mobogenie Android
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMoboGenie
  • Dilİngilizce
  • Boyut34.57 MB
  • Versiyon3.3.7

Mobogenie Android

Mobogenie Android Apk indir,  Mobogenie Android telefon ve tabletlerde bulunan Google Play uygulamasına benzer bir  Android market uygulamasıdır. Mobogenie Android mobil, cihaz kişiselleştirmeye yarayan, yeni...

Mobogenie Android Apk indir,  Mobogenie Android telefon ve tabletlerde bulunan Google Play uygulamasına benzer bir  Android market uygulamasıdır.

Mobogenie Android mobil, cihaz kişiselleştirmeye yarayan, yeni uygulamalar, oyunlar ve zil sesleri barındıran bir uygulamadır.

Mobogenie Android Ne İşe Yarar?

Mobogenie Mobil indirilmesi sayesinde yeni ve farklı uygulamalar keşfedilmekte, istenen içeriklere sahip uygulama aranması sağlanmaktadır. Uygulama üzerinde bulunan geniş filtreleme özelliği sayesinde yapılan aramalara en uygun sonuçlar ekrana gelmektedir.

Mobogenie Mobil

Uygulama marketi üzerinde bulunan binlerce uygulama sayesinde ilgi çeken uygulamalar arasından seçim yapılmakta ve bu uygulamalar cihaza indirilmektedir. Bu program sayesinde yeni farklı uygulamaları keşfetmez, cihaza yüklemek ve kullanmak mümkündür.

Mobogenie Android APK indirilmesi edilmesi sonucunda birçok yeni oyun ve uygulamaya erişme imkânı bulunmaktadır. Aynı zamanda pek çok zil sesi ve duvar kâğıdı da programın içerisinde yer almaktadır.

Mobogenie Android Market Avantajları Nelerdir?

Ücretsiz bir uygulama olan Mobogenie Android Mobil download edilmesi ve telefona kurulması oldukça kolay bir programdır. Bu uygulamanın tüm amacı oyun ve zil sesi indirmek değildir. Aynı zamanda Facebook ve Twitterdaki en güncel konuları da görmeye yarayan Mobogenie Mobil indirenler, dünyadaki tüm popüler konular hakkında bilgi sahibi olabilmektedirler.

Android market uygulaması Mobogenie editörleri tarafından seçilen en iyi seçenekler de bu program üzerinde görülebilmekte ve farklı kategorilerde pek çok alternatif sunulmaktadır.

Market üzerinde yer alan uygulamalarla ilgili öğrenilmek istenen her şeye açıklamalar kısmından ulaşılabilmekte ve programla ilgili ayrıntılı bilgi alınabilmektedir.

Uygulama marketi içerisindeki uygulamaların içerikleri Google Play kaynağından elde edildiğinden dolayı tamamen güvenli bir uygulama olarak gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Mobogenie Android APK olması sebebiyle sadece Android işletim sistemine ait cihazlara yüklenebilmesi, İOS işletim sistemine ait cihazlarda kullanılmaması uygulamaya ait tek olumsuz yön olarak göze çarpmaktadır. Alternatif olarak sizlere sunacağımız  bi başka google  uygulama mağazası olarak aptoide uygulama mağaza uygulamasınıda indirebilirsiniz.

Programı alternatif olaraktan aşağıdaki linktende indirebilirsiniz.

http://www.indirson.com/mobogenie-android/

Programın Ekran Görüntüsü

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *