Netscape
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciNetscape
  • Dilİngilizce
  • Boyut5.78 MB
  • Versiyon1.0

Netscape

Netscape Son Sürüm Türkçe indir Netscape programı profosyonel bir internet tarayıcısıdır. 2008 şubat ayında Netscape tarayıcısı çalışmayı durdurmuştur.Ancak Netscape programı son derecede kullanışlı verimli özelliği...

Netscape Son Sürüm Türkçe indir

Netscape programı profosyonel bir internet tarayıcısıdır. 2008 şubat ayında Netscape tarayıcısı çalışmayı durdurmuştur.Ancak Netscape programı son derecede kullanışlı verimli özelliği bol olan bir yazılım sistemine sahiptir. Netscape internet tarayıcısı daha fazla güvenlik seçenekleri sunar ve internette tarama yaparken daha fazla zaman kazandırır.

İşlemlerimizi daha hızlı bir şekilde tamamlamamızı sağlar. İnternette gezerken ihtiyaçlarımıza en kısa zamanda cevap verir hızlı hareket etmemizi sağlar.Çözümleri anında çözümler ve standart tarama görevlerini ve kullanıcı işlemlerini çok hızlı bir şekilde tamamlamayı sağlar.

Netscape Browser Güvenlik

Hızla gelişen teknoloji üzerine Netscape bir çok yenilikle görücüye çıkmıştır. Güvenlik sistemini son derecede hızlandırmış bir çok yenilikler ve koruma yan uygulamaları katmıştır. Netscape internet ağ tarayıcısında her hangi bir sorun çıktığında otomatik olarak bizler uyarmakta ve bizlere yön vermektedir.

Netscape Son Sürüm Spyware & Adware Koruma Sistemi

İnternet tarayıcı programı, internet sitelerinde dosya indirmek istediğimizde indirmek istediğimiz dosyaları kontrol eder tarar ve gerçek zamanlı bir Spyware işlevi sağlar. Ayrıca bilgisayar belleğini ve Spyware koruma ve önlemeyi sağlamak amacıyla disk tarama işlevi gerçekleştirerek bilgisayarımızın daha hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Netscape Browser Gerçek Zamanlı Feeds Uygulamaları

Netscape internet tarayıcısı Real Simple Syndication (RSS) sisteminden gizliliğini alır ve haber okuma uygulamasına gerek kalmadan RSS işlevvlerini hızlı bir şekilde halleder. Web üzerindeki okumları beslemeleri hızlı bir şekilde yapar ve yönetmemizi sağlar. Netscape programı dediğimiz gibi çok kullanışlı bir programa sahiptir.

Netscape Profilleri

Bir çok uygulamadan hariç diğer kullanıcılardan imlemeleri alır ve şifrelemeleri güvende tutar. Güvenli bir şekilde şifrelerimizi saklar. Birden fazla profil oluşturur.

Eğer bir aileniz varsa çocuklarınız için ayrı bir profil oluşturabilir girmesini istemediğiniz siteleri engelleyebilir. Ebeveyninizi denetim altında tutar takip edebilirsiniz.

Netscape  Navigator Son Sürüm Sekmeli Tarama Özelliği

İnternet tarayıcı programı olan Netscape bir çok sekmeli tarama işlevi görür birden fazla işlevi aynı anda tamamlayabilirsiniz.

Netscape Site Kontrolleri

Web sayfalarında sörf yaparken bizlere en güvenli bir şekilde gezinmeyi sağlar. Web sayfalarını kontrol eder ve güvenli olup olmadıklarını belirtir. Güvenli olmadığını sezdiği sitelerde bizleri uyarır ve çıkmamız için yol gösterir.

  • netscape
  • netscape navigator
  • netscape indir
  • netscape download
  • netscape browser
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *