New Star Futbol Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciFive Aces Publishing Ltd.
  • Dilİngilizce
  • Boyut62.8
  • Versiyon4.26
New Star Futbol Apk indir

New Star Futbol Apk indir

New Star Futbol APK indir, (NSS) Android en iyi ve ücretsiz futbol oyunudur. New Star Futbol BAFTA ödüllü RPG, simülasyon ve futbol yönetiminin...

New Star Futbol APK indir, (NSS) Android en iyi ve ücretsiz futbol oyunudur. New Star Futbol BAFTA ödüllü RPG, simülasyon ve futbol yönetiminin olduğu oyundur.

New Star Futbol APK indir, Android futbol oyununda hem oyuncular hem de futbol oyun camiası tarafından severek oynanan bir oyundur. Oyun RPG, simülasyon ve futbol yönetimini birleştiren bir oyun yapısı mevcuttur.

New Star Futbol Oyunu Nasıl Oynanır?

Nefes kesici bir spor oyunu olan ve tüm duyguları deneyimleyerek yeteneğinizi görebileceğiniz bir oyun yapısı mevcuttur. New Star Futbol APK Android oyununda ikilemler ve heyecanlı süprizlerle dolu olan oyunda teknik direktörlük yapıyorsunuz. Oyuncu ve takım ilişlerini yönetiyor, sponsorluk anlaşmaları yapıyor ve kazançlarınla takımını geliştiriyorsunuz.

New Star Futbol (NSS) APK oyunda kariyerinin en yüksek puanını almaya çalışıyorsunuz. 30.000’in üzerinde oyun severi olan basit kontrolleriyle oynanabilmektedir. Bağımlılık yapan oyunda mini oyunlar, şaşırtmalar, içgüdüye uygun kontroller ve yeteneklerini geliştirme oyunları mevcuttur. Liginizin yanı sıra uluslararası şöhrete kavuşabileceğiniz alanda bulunmaktadır.

New Star Futbol APK Android indir

Eğlenceyle dolu yüzlerce saat parmaklarının ucunda oyundan hiç çıkmadan zaman geçirebilirsiniz. New Star Futbol APK Android futbol oyununda yarış at sporları, kumarhaneler ve futbol müsabakalarına çıkabilirsiniz. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

New Star Futbol Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newstargames.newstarsoccer&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *