No Way To Die Survival indir
No Way To Die Survival indir

No Way To Die Survival indir

No Way To Die Survival (APK) indir, Android rol oyunu çevirimdışı bir hayatta kalma oyunudur. No Way To Die oyununda kıyamet sonrası zombilerle savaşın. No...

No Way To Die Survival (APK) indir, Android rol oyunu çevirimdışı bir hayatta kalma oyunudur. No Way To Die oyununda kıyamet sonrası zombilerle savaşın.

No Way To Die Survival APK Android rol kategorisinde bulunan ücretsiz oyun çevirimdışı oynanabilmektedir. Kıyamet sonrası hayatta kalma mücadesi verdiğiniz dinamik ve aksiyon dolu bir oyundur.

No Way To Die Survival APK Android indir

Oyunda kendi yiyecek ve kaynağınızı kendiniz toplamak için yeni yerler keşfediyorsunuz. Dünyaya gizemli bir astreoidin çarpması sonucu bir kaç yıl sonra gizli bir sığınakta gözlerinizi açıyorsunuz. No Way To Die Survival APK Android oyununda aileleri bu kıyametten koruma karşılığında karakterinize yenilenebilme yetenği verilemektedir. Klonlu bedeninizle yeniden doğuyor ve çeşitli zombilerle savaşıyorsunuz.

Karakterinize gizlice öldürme ve gereksiz ilgilerden kaçınabilme yeteneği verilmiştir. Bu sayede zombileri öldür ve gerçek bir hayatta kalma simülatöründe oynamanın tadını çıkart. AK-47 ve birbirinden farklı silah türleriyle savaşıyorsunuz. No Way To Die Survival APK Android oyununda gıda ve su arama yaparak çevrenizi keşfedebiliyorsunuz.

Fırtına ve kar ile mücadele ederek karşınıza çıkan gizemli hayvanları öldürüyorsunuz. Destansı savaşlara katılabileceğiniz zombi savaşları oyunu olan Stormfall Saga of Survival APK Android cihazlarınıza buradan indirin. Buda bir tür hayatta kalma oyunudur.

Stormfall Saga of Survival APK indir

No Way To Die Survival Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.openmygame.games.android.jsurvive&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *