PAC-MAN 256 – Endless Maze Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciBANDAI NAMCO Entertainment Europe
  • Dilingilizce
  • Boyut45.7M
  • Versiyon2.0.2
PAC-MAN 256 – Endless Maze Apk indir

PAC-MAN 256 – Endless Maze Apk indir

PAC-MAN 256 – Endless Maze (APK) indir, Android aksiyon dolu sonsuz labirent oyunudur. PAC-MAN 256 oyununda bitmeyen labirentler, meyveler ve hayaletler var. PAC-MAN 256 –...

PAC-MAN 256 – Endless Maze (APK) indir, Android aksiyon dolu sonsuz labirent oyunudur. PAC-MAN 256 oyununda bitmeyen labirentler, meyveler ve hayaletler var.

PAC-MAN 256 – Endless Maze (APK) Android oyunu yüksek heyecan sunan beceri türü ilerlemeli bir oyundur. Pacman karakterlerinden oluşan oyunda sonsuz labirentler içerisinde ilerliyorsunuz.

PAC-MAN 256 – Endless Maze Oyunu Nasıl Oynanır?

Ücretsiz oyundaki amacınız hayaletlerden kaçmak ve kaçacak noktalar belirleyerek labirentlerde ilerleyebildiğiniz kadar ilerleyebilmek olacaktır. Karakterinizle birlikte düşmanınız hayaletler değildir. PAC-MAN 256 – Endless Maze (APK) Android oyunda kara delik gibi görünen bir düşmanın elinden kaçıyorsunuz.

PAC-MAN 256 – Endless Maze sonsuz labirentten çıkabilmek için kodlama hatalarına yakalanmadan en yüksek puan ve puanları kazanmak ilk hedefiniz olacaktır. Rengarenk oyun görselleri, tek kişilik çevirimdışı oynanabilmesi ve hayaletleri av konumuna düşürerek oynamanız oyuna heyecan katmaktadır. Retro oyun tasarımını değiştirebilen yepyeni bir oyun tecrübesi sunmaktadır.

PAC-MAN 256 – Endless Maze (APK) Android indir

Heyecan verici bu oyun Crossy Road’un geliştirilerindendir. PAC-MAN 256 – Endless Maze (APK) Android oyunu 47 MB oyun dosyasıyla mobil telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Çeşitli karakterlerin yer aldığı oyunda tek amacınız hayaletleri yok etmektir.

PAC-MAN 256 – Endless Maze Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.bandainamcoent.pacman256&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *