Pes 2013 Türkçe Spiker
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTürkçe Spiker
  • DilTürkçe
  • Boyut540 MB
  • Versiyon1.0
Pes 2013 Türkçe Spiker

Pes 2013 Türkçe Spiker

Pes 2013 Türkçe Spiker indir, Pes 2013 futbol oyunu Türkçe Spiker yaması ile güncel 2022 kadrosu ile son güncellemeyi yaparak en son sürümüne ulaşın. Pes...

Pes 2013 Türkçe Spiker indir, Pes 2013 futbol oyunu Türkçe Spiker yaması ile güncel 2022 kadrosu ile son güncellemeyi yaparak en son sürümüne ulaşın.

Pes 2013 Türkçe Spiker indir, Futbol tutkunlarının vazgeçemediği oyunlardan PES için PES 2013 Türkçe yaması olarak piyasaya sürülen ve milyonlarca PES oyuncusu tarafından tercih edilen bu uygulama ile çok daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilmek mümkündür.

Pes 2013 Türkçe Spiker Yaması indir

Oyunun orijinalinde geçen İngilizce anonslar, özellikle de İngilizcesi zayıf olan PES oyuncularını zaman zaman sıkıntıya sokabilir. Böyle durumlar için bir tür çözüm olarak üretilen PES 2013 Türkçe Spiker ile oyun içerisinde yer alan tüm seslendirmelerin Türkçe hallerine erişebilmek mümkün olabilir. Orijinal ve İngilizce olan ses kayıtlarının birebir Türkçe diline çevrilmesi ve seslendirilmesi ile hazırlanan uygulama sayesinde oyuncu ve takım adlarının tamamı başarılı şekilde anons edilmektedir. PES için bugüne kadar çıkarılan tüm yamalar içerisinde PES 2013 Türkçe yaması olarak ayrı bir yere sahip bu uygulamada 16000’in üzerinde ses dosyasının Türkçeleştirilmiş halleri bulunur.

Tüm PES 2013 Oyunlarında Sorunsuz Çalışma İmkânı

PES 2013’ün tüm versiyonlarında hiçbir problem çıkarmadan çalışabilen yama, oyunun diğer dosyalarına herhangi bir açıdan sorun yaratmaması ile ideal bir seçenek olarak tercih edilebilir. PES 2013 Türkçe Spiker yaması, internet üzerinden kısa sürede indirildikten sonra rar dosyası içerisinden çıkan kurulum.exe uygulamasına tıklanması halinde birkaç dakikada bilgisayarlara kurulabilir. Kurulumun otomatik olarak tamamlanmasının ardından ise PES 2013’ü Türkçe bir spiker eşliğinde oynama fırsatı elde edilebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. mustafa

    Winrar şifreniz nedir ?