Poppy Horror: Chapter One
Poppy Horror: Chapter One

Poppy Horror: Chapter One

Android için Poppy Horror: Chapter One APK indir, aksiyon türü bir bulmaca oyunu olan Poppy Horror’un ilk serisi olan Chapter One ile bulmacaları çöz. Poppy...

Android için Poppy Horror: Chapter One APK indir, aksiyon türü bir bulmaca oyunu olan Poppy Horror’un ilk serisi olan Chapter One ile bulmacaları çöz.

Poppy Horror: Chapter One oyununda terkedilmiş bir fabrikadan canlı çıkabilmeye çalışıyorsunuz. Tabi bu süreçte oyun içerisindeki bulmacaları çözerek ilermeniz isteniyor.

Poppy Horror: Chapter One APK indir

Sürükleyi ve bir o kadar heyecan verici görevleri bulunan oyun olan Poppy Horror: Chapter One oyuncakları seni bekliyor. Aksiyon dolu oyun boyunca her odada dolaşıyor ve büyüleyici görevleri tamamlamanız isteniyor. Ürkütücü bir atmosferi bulunan fabrikada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Poppy Horror: Chapter One APK oyununda sezgisel kontroller, akıl alma çarpık bulmacalar ve şarşıtıcı ses efektleri yer almaktadır. Eğlenceli ve korkutucu bir oyun olan Poppy Horror: Chapter One APK indirip oynayabilirsiniz.

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan Poppy Horror oyunu Chapter One serisinin APK dosyası 70 MB dosya boyutuna sahiptir.

Poppy Horror Chapter One indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *