Real Hide iP

Real Hide iP

Real Hide ip indir, IP gizleme programı olan Real Hide ücretsiz indirip güvenli, gizli ve kişsel verilere karşı tam koruma sağlayan ip adresini gizleme programıdır....

Real Hide ip indir, IP gizleme programı olan Real Hide ücretsiz indirip güvenli, gizli ve kişsel verilere karşı tam koruma sağlayan ip adresini gizleme programıdır.

Real Hide ip, IP adresi internet kullanıcılarının en önemli kişisel bilgilerinden biridir ve bu bilgi ile pek çok kişi kişisel verilere ve hatta ev adresine bile ulaşabilmektedir. Real Hide IP ise IP adresini gizleme programı olarak kullanıcılarının kimliklerini gizleme olanakları bulunmaktadır. Real Hide IP aracılığı ile gerçek IP adresleri gizli kalarak farklı sunucular tarafından atanan IP adresi kullanılmaktadır. Böylelikle de kişisel bilgiler ve konum bilgisi üst düzey koruma altında kalmaktadır.

Real Hide IP Özellikleri Nelerdir?

İnternet ortamında kimlik gizlemek amacıyla tercih edilebilecek en kullanışlı ve sade bir yazılıma sahip olan, sahte IP adresi çerçevesinde son derece güvenli ve gizli olmayı sağlamaktadır. Kişisel veri ve bilgi hırsızlarına karşı tam koruma sağlaması, IP adresini gizleme programları arasında ideal bir nitelikte olmasına neden olmaktadır. Kullanıcılarını yakın izlem altına alan adresler tarafından izlenmek de bu program sayesinde devre dışı kalmaktadır.

Real Hide IP Nasıl Kullanılır?

Real Hide IP programını kullanmaya başlamak için programı birkaç dakika içinde bilgisayara kurarak web siteleri üzerinde IP bilgisi başta olmak üzere tüm kişisel veriler koruma altına alınabilir. Real Hide ile farklı bir IP adresi tanımlaması nedeniyle çeşitli nedenlerden dolayı engel verilen sitelere de erişim kolay hale gelmektedir. Basit İngilizce gerektiren dili ile her internet kullanıcısı programı bilgisayarına kurarak hemen gizli bir IP kimliğine bürünebilirler.

Hide My IP Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hidemyip.hideme&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *