Signal – Gizli Mesajlaşma
Signal – Gizli Mesajlaşma

Signal – Gizli Mesajlaşma

Signal – Gizli Mesajlaşma APK indir, yüksek netliğe sahip mesajlar gönder, HD kalite görüntülü konuşma ve ücretsiz sesli arama yapabilen Signal yüksek gizlilik...

Signal – Gizli Mesajlaşma APK indir, yüksek netliğe sahip mesajlar gönder, HD kalite görüntülü konuşma ve ücretsiz sesli arama yapabilen Signal yüksek gizlilik koruması sağlar.

Signal – Gizli Mesajlaşma, popüler haberleşme uygulamalarından birisidir. Her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmayı başaran uygulama Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinde de ilgi görmektedir.

Signal – Gizli Mesajlaşma Özellikleri

Nerede olduğunuz önemli olmaksızın internet bağlantınız olan her yerde sevdiklerinizle iletişime geçmek için Signal – Gizli Mesajlaşma kullanabilirsiniz. Üstelik uygulama uçtan uca şifreleme teknolojisi ile geliştirilmiştir. Bu sayede konuşmalarınızın bir başkası tarafından görülme ihtimali tamamen ortadan kalkacaktır. Mesajlarınız, konuşmalarınız ve görüntüleriniz yalnızca gönderdiğiniz kişilerle sizin aranızda kalacaktır.

İnternetiniz ne kadar yavaş olursa olsun mümkün olduğunca hızlı yükleme için optimize edilen uygulama sayesinde özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Reklamsız bir şekilde kullanabileceğiniz Signal – Gizli Mesajlaşma APK Android uygulamasını indirip cihazınıza yükledikten sonra telefon numaranızla giriş yapabilirsiniz. Tanıdıklarınız da sizi telefon numaranız sayesinde bulabilecektir. Sesli arama ve görüntülü konuşma uygulaması rehberinizle senkronize şekilde kullanabilir ve böylece rehberinizde kayıtlı olan tüm Signal- Gizli Mesajlaşma üyelerini görebilirsiniz.

Karanlık teması ile gözlerinizin yorulmasını engelleyen uygulamada kişisel özelleştirmeler de mevcuttur. Bu sayede istediğiniz kişilerin bildirimlerini açabilirsiniz.

Signal – Gizli Mesajlaşma APK indir

Yüksek gizlilik teknolojisini kullanan mesajlaşma uygulaması olan Signal Gizli Mesajlaşma APK Android telefon ve tabletlerinize indirip ücretsiz kullanabilirsiniz. Yüksek çözünürlükte görüntülü konuşma desteği sunan ve Türkçe olan haberleşme uygulamasıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *