SimCity BuildIt Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciELECTRONIC ARTS
  • DilTürkçe
  • Boyut147.3M
  • Versiyon1.45.0.108884
SimCity BuildIt Apk indir

SimCity BuildIt Apk indir

SimCity BuildIt APK indir, Android simülasyon oyununda kendi şehrini inşa et. Kendi şehrini tasarla ve yöneterek SimCity BuildIt ücretsiz indirin. SimCity BuildIt APK indir, şehir...

SimCity BuildIt APK indir, Android simülasyon oyununda kendi şehrini inşa et. Kendi şehrini tasarla ve yöneterek SimCity BuildIt ücretsiz indirin.

SimCity BuildIt APK indir, şehir simülasyonu oyununda şehrin tüm kararlarını sen ver ve büyümesi için akıllı seçimler yaparak ilerleyin. Başkanlarla birlikte ticaret yapabilir ve kazançlarınızla şehrinizi büyütebilirsiniz.

SimCity BuildIt Oyun Özellikleri

Oyunda şehrinize gökdelenler, parklar, evler, köprüler, yollar, alışveriş merkezleri ve çok daha fazlasını inşa edebilirsiniz. SimCity BuildIt APK Android şehir simülasyonu oyununda stratejinizi belirleyerek hareket etmenizde fayda var. Çünkü stratejik hamleleriniz trafik ve kirlilik probleminin önüne geçecektir. Gerçek yaşama dair sorunları çözmek için karakollar ve enerji tesisleri kurabilirsiniz.

Büyük bulvarlar, tren istasyonları ve tramvaylar sayesinde trafiğini en iyi şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü haritaya yansıtarak çeşitli öğelerin kilidini açabilirsiniz. Bu sayede daha teknolojik nesneneler ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehrinize nehirler, göller ve ormanlarla süsleyerek yaşanabilir bir sosyal hayat kurabilirsiniz.

SimCity BuildIt APK indir

Kendi takımınızı oluşturarak çeşitli uygun kaynakları konuşmak için Başkanlar topluluğuna katılabilirsiniz. Büyük çatılar inşa edebileceğiniz SimCity BuildIt APK Android şehir simülasyonu oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Android telefon ve tabletler için 150 MB bir hafıza yeterli olacaktır. Ayrıca The Sims FreePlay APK Android oyununu indirerek kasaba simülasyonunda kendi kasabanızı oluşturabilirsiniz.

The Sims FreePlay APK indir

SimCity BuildIt Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.simcitymobile_row&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *