Soccer Manager 2023 Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciInvincibles Studio Ltd
  • DilTürkçe
  • Boyut589M
  • Versiyon3.0.1
Soccer Manager 2023 Apk indir

Soccer Manager 2023 Apk indir

Soccer Manager 2023 APK indir, Android gerçekci ücretsiz futbol oyunudur. 3 boyutlu futbol maçlarına ve turnuvalara çık takımını zaferlere taşıyın. Soccer Manager 2023 APK indir,...

Soccer Manager 2023 APK indir, Android gerçekci ücretsiz futbol oyunudur. 3 boyutlu futbol maçlarına ve turnuvalara çık takımını zaferlere taşıyın.

Soccer Manager 2023 APK indir, Android tek ve çok oyunculu oynanabilen futbol oyununda 25.000’den fazla lisanslı oyuncuyla 800’den fazla kulüp arasından seçimi yaparak maçlara çık.

Soccer Manager 2023 Futbol Menajerlik Oyunu

Dünyanın en iyi 35 futbol ülkesinin 900’den fazla kulüp arasından dilediğini seçerek takımınız futbol müsabakalarına çıkabilirsiniz. Soccer Manager 2023 APK Android futbol oyununda gerçekci ligler, turnuvalar ve çeşitli futbol teknikleri yer almaktadır. Kulübünün teknik direktörü olarak takımının herşeyini kontrol edebilirsiniz.

Takımınızın idmanlarını planlayabilir, transferler yapabilir, oyuncuların forma numaralarını belirleyebilir ve takım taktiklerini düzenleyebilirsiniz. Soccer Manager 2023 APK Android futbol menajerlik oyununda 3 boyutlu animasyonlarla futbol stadyumunuzu ve tesislerinizi geliştirebilirsiniz. Takımınızın antrenmanlarını yöneterek oyuncularınızın verimliliğini artırabilirsiniz.

Soccer Manager 2023 Futbol Takım Oluşturucu

En iyi futbol menajerlik oyunu içerisinde futbol yıldızlarını bir araya getirebilirsiniz. Çeşitli transferler yaparak takımınızı güçlendirebilirsiniz. Oyuncu satarak bütçenizi artırabilir ve bu sayede daha iyi futbolcular satın alabilirsiniz. Hayalinizdeki kadroyu kurabilir ve dizilişlerini düzenleyebilirsiniz.

Soccer Manager 2023 APK indir

Android telefon ve tabletlere Soccer Manager 2023 APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz. Futbol oyunu APK oyun dosyası 589 MB dosya boyutuna sahiptir. Cihazınızda bu yeterli alan olduğu müddetçe indirip oynayabilirsiniz.

Soccer Manager 2023 Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soccermanager.soccermanager2023&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *