Soccer Super Star Futbol indir
Soccer Super Star Futbol indir

Soccer Super Star Futbol indir

Soccer Super Star – Futbol APK oyun indir, Android futbol oyunu gerçekci, hızlı ve sürükleyici futbol deneyimi. Soccer Super Star çevirimdışı ücretsiz oyna. Soccer Super...

Soccer Super Star – Futbol APK oyun indir, Android futbol oyunu gerçekci, hızlı ve sürükleyici futbol deneyimi. Soccer Super Star çevirimdışı ücretsiz oyna.

Soccer Super Star – Futbol APK Android spor oyunları kategorisinde bulunan yepyeni bir futbol oyunudur. Süper yıldızların bulunduğu ultra hızlı aksiyon dolu futbol oyunudur.

Soccer Super Star – Futbol APK Android indir

11 kişilik futbol takımınızı antrenmanlara çıkart, internetsiz (çevirimdışı) oyna ve haftalık turnuvalara katıl. Soccer Super Star – Futbol APK Android futbol oyununda sezgisel vuruşlar, top sürme, defans hattını geçme, pas verme ve tekme atma gibi vuruşlar vardır. Kilidi açılacak binlerce star futbolcular sizleri beklemektedir.

Sürükleyici 3B mobil motor ve gelişmiş doğru top fiziği güçlü simülasyonu ile harika bir oynanış sunmaktadır. Çok kolay oyun kontrolleri bulunan oyunda takımınızın zirveye çıkmasına yardımcı olun. Soccer Super Star Futbol APK oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz. Her çıktığınız maçta zafere koşun.

Dream League Soccer 2019 APK Android online mobil futbol oyununu ücretsiz indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Dream League Soccer 2019 Apk indir

Soccer Super Star Futbol Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.soccer.score.star&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *