Solo VPN

Solo VPN

Solo VPN – One Tap Free Proxy APK indir, ücretsiz ve sınırsız VPN Proxy desteği sunan Solo VPN Android indirip verilerinizi şifreler, gizlilik ve yasaklı...

Solo VPN – One Tap Free Proxy APK indir, ücretsiz ve sınırsız VPN Proxy desteği sunan Solo VPN Android indirip verilerinizi şifreler, gizlilik ve yasaklı engelli sitelere erişim sağlar.

Solo VPN – One Tap Free Proxy, internete farklı lokasyonlardan anonim olarak bağlanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Hong Kong bölgesindeki Solo VPN tarafında geliştirilen uygulama sağladığı ayrıcalıklar sayesinde dünyanın pek çok ülkesinde aktif olarak kullanılmaktadır.

Solo VPN – One Tap Free Proxy Özellikleri

10 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılan uygulama cihazınızda yalnızca 30 MB yer kaplamaktadır. Bölgenizde engelli olan uygulama ve sitelere kolaylıkla giriş yapmanızı mümkün kılan Solo VPN – One Tap Free Proxy sayesinde kimse adres bilgilerinizi öğrenemez. Ayrıca özellikle kütüphane, kafe gibi pek çok kişinin ortak olarak kullandığı yerlerdeki Wi-Fi bağlantılarını kullanıyorsanız güvenliğinizi de sağlayacaktır.

Solo VPN – One Tap Free Proxy Android uygulaması sayesinde pek çok ülkeden internete bağlanmanız mümkündür. İngiltere. Amerika, Kanada gibi farklı ülkelerin sunucuları üzerinden bağlantı kurmanızı sağlayan uygulamanın ara yüzü oldukça basit şekilde tasarlanmıştır.

Solo VPN APK dosyasını indirip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca size sunulan lokasyonlardan dilediğiniz seçerek bağlan butonuna tıklamanız yeterlidir.

Solo VPN Android APK indir

Güvenlik duvarı, veri şifreleme desteği ve engellenen sitelere erişimi kolaylaştıran Solo VPN APK dosyasını Android telefon ve tabletlere ücretsiz indirip yaşadığınız bölgede engelli olan uygulama ve sitelere kolaylıkla giriş desteği sağlamaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *