Split APKs Installer (SAI) Apk indir
  • Ücretsiz
  • Geliştiricipolychromaticfox
  • Dilİngilizce
  • Boyut4.9M
  • Versiyon4.5
Split APKs Installer (SAI) Apk indir

Split APKs Installer (SAI) Apk indir

Split APKs Installer (SAI) APK indir, Android yedekleme ve dışa aktarma uygulamasıdır. Ayrıca Split APKs Installer iyi bir APK desteğine sahip APK yükleyicisi. Split APKs...

Split APKs Installer (SAI) APK indir, Android yedekleme ve dışa aktarma uygulamasıdır. Ayrıca Split APKs Installer iyi bir APK desteğine sahip APK yükleyicisi.

Split APKs Installer (SAI) APK uygulaması kullanıcıların bölünmüş olan aplikasyonlarının yüklenmesine ve dışa aktarmasına yardımcı olan bir uygulamadır. Kaynak kodu alınarak açık kaynaklı olarak kullanılmaktadır. Bu uygulama diğer uygulamaların kurulumunu kolaylaştırmak amaçlı kullanılmaktadır. Sadece Androis işletim sistemine sahip olan telefonlarda ve tabletlerde kullanılan bir uygulamadır. Windows’da yer alan .exe biçimine benzer bir şekilde çalışmaktadır.

Split APKs Installer (SAI) APK Özellikleri

Split APKs Installer (SAI) APK tamamen ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda uygulama için satın alma sunmamaktadır. Boyutu az olduğu için neredeyse her cihaza uyum sağlamaktadır. SAI aplikasyonunun açılımı bölünmüş apks’dır. Yani çoklu apks içeren uygulamaları yüklemek isteyen kişilere yardımcı olan bir uygulamadır.

Kökü çok geçmişe dayanmadığı için çok güncel olarak sunulmaktadır. SAI apks açık kazanklı bir uygulama olduğu için kaynak kodunu bulmak gerekir. Genelde Github Repo- Github.com/aefyr/sai internet sitelerinden kolay bir şekilde bulunmaktadır. SAI apks sadece kullanıcıların yüklediği dosyaları sağlar. Kendiliğinden herhangi bir güncelleme yapmadığı için uygulamaların davranışlarından hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Split APKs Installer (SAI) APK indir

Açık kaynak kodlu uygulama kök erişimini sağlayarak APK dosyalarını yükleyebilmektedir. Gelişmiş APK yükleyicisi olan Split APKs Installer (SAI) APK Android dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip yükleyebilirsiniz. SAI tarafından desteklenmeyen Android API uygulamalarıyla ilgili sorunların düzeltilmeyeceğini unutmadan kurulum gerçekleştirin.

Split APKs Installer (SAI) Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aefyr.sai&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *