Sticker Maker for WhatsApp Apk indir
 • Ücretsiz
 • GeliştiriciSticker Maker Studio
 • Dilingilizce
 • Boyut20 MB
 • Versiyon1.01.40.02.08
Sticker Maker for WhatsApp Apk indir

Sticker Maker for WhatsApp Apk indir

Sticker Maker for WhatsApp APK indir Android uygulaması, WhatsApp kullanıcılarının kendi özel çıkartmalarını oluşturmalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. Sticker Maker for WhatsApp sayesinde...

Sticker Maker for WhatsApp APK indir Android uygulaması, WhatsApp kullanıcılarının kendi özel çıkartmalarını oluşturmalarına olanak tanıyan bir uygulamadır. Sticker Maker for WhatsApp sayesinde kullanıcılar, galerilerindeki fotoğraflardan veya doğrudan uygulama içinde çektikleri fotoğraflardan çıkartmalar oluşturabilirler. Oluşturulan çıkartmalar, WhatsApp’taki sohbetlerde kullanılabilir.

Sticker Maker for WhatsApp APK indir uygulaması, kullanımı kolay ve kullanıcılara birçok özelleştirme seçeneği sunar. Uygulama içinde, çıkartma paketlerini düzenleyebilir, çıkartmaları silip ekleyebilir ve WhatsApp uygulamasına yükleyebilirsiniz. Bu sayede, arkadaşlarınızla özel ve eğlenceli çıkartmalar paylaşabilirsiniz.

Sticker Maker for WhatsApp Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Sticker Maker for WhatsApp Android uygulamasını kullanmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Sticker Maker for WhatsApp APK indir Android uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan indirin ve yükleyin.
 2. Uygulamayı açın ve “Create a new stickerpack” (yeni bir çıkartma paketi oluştur) seçeneğine dokunun.
 3. Çıkartma paketiniz için bir ad girin ve bir resim seçin. Resim galerinizden veya fotoğraf çekme seçeneği ile yapabilirsiniz.
 4. Seçtiğiniz resmi düzenleyin ve çıkartmalar için kesin. Resim boyutu en fazla 512×512 piksel olmalıdır.
 5. Düzenleme işlemi bittiğinde “Add to WhatsApp” (WhatsApp’a ekle) seçeneğine dokunun ve çıkartma paketinizin adını girin.
 6. “Add Sticker” (çıkartma ekle) seçeneğine dokunarak çıkartma paketinize yeni çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda “Delete Sticker” (çıkartmayı sil) seçeneği ile de çıkartmalarınızı silebilirsiniz.
 7. Çıkartma paketinizi tamamladığınızda, “Publish Sticker Pack” (çıkartma paketini yayınla) seçeneğine dokunarak paketinizi WhatsApp uygulamasına ekleyin.
 8. WhatsApp uygulamasında çıkartmaları kullanmak için, sohbet penceresinde emoji butonuna dokunun, ardından alt kısımdaki çıkartma sekmesine geçin. Çıkartma paketinizi seçin ve göndermek istediğiniz çıkartmayı seçin.

Bu adımları tamamladıktan sonra, kendi özel çıkartmalarınızı oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Sticker Make for WhatsApp Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *