Thief Puzzle – Can you steal it indir
Thief Puzzle – Can you steal it indir

Thief Puzzle – Can you steal it indir

Thief Puzzle – Can you steal it APK indir, Android oyununda zihninizi kullanarak Thief Puzzle bulmacalarını çözerek eşyaları ve hazineleri çalın. Thief Puzzle – Can...

Thief Puzzle – Can you steal it APK indir, Android oyununda zihninizi kullanarak Thief Puzzle bulmacalarını çözerek eşyaları ve hazineleri çalın.

Thief Puzzle – Can you steal it APK Android oyunu bulmaca kategorisinde bulunan seviye ilerlemeli bir oyundur. Oyundaki göreviniz karşınıza çıkan bulmacaları çözerek ilerlemek olacaktır. Bulmacaları çözün, seviyeleri geçin, hazineleri ve eşyaları çalın.

Thief Puzzle – Can you steal it APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde çeşitli bulmacaları çözerek ilerleyin. Oyunda mantığınızı, hafızanızı, zekanızı ve problem çözme becerilerinizi geliştiriyorsunuz. Ayrıca yaratıcılık ruhunuzu eğitmekte yardımcıdır. Thief Puzzle – Can you steal it APK Android oyunu basit ve kolay bir oynanış sunar.

Her seviyede farklı bulmacalar ve görevler bulunmaktadır. Tüm zor bulmacaları çözerek ilerlemeniz istenmektedir. Thief Puzzle – Can you steal it APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerinize 89 MB APK dosyasını indirip hemen oynamaya başlayın.

Thief Puzzle – Can you steal it Oyun Özellikleri

  • Eğlenceli ve ücretsiz bulmaca oyunu indirin.
  • Beyin egzersizi ve problemleri çözebilme.
  • Sonsuz seviye ve zorlayıcı bölümler.
  • Her yaş için en iyi trivia oyunudur.
  • Mantık, hafıza, zeka ve becerilerini geliştir.
  • Çeşitli bilmece oyunlarını çöz.

Thief Puzzle Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *