World of Warships Blitz Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciWargaming Group
  • DilTürkçe
  • Boyut2.07GB
  • Versiyon6.0.1
World of Warships Blitz Apk indir

World of Warships Blitz Apk indir

World of Warships Blitz APK indir, Android gerçek zamanlı ve çok oyunculu oynanabilen MMO tarzı ücretsiz İkinci Dünya Savaşı gemi savaşları oyunudur. World of Warships...

World of Warships Blitz APK indir, Android gerçek zamanlı ve çok oyunculu oynanabilen MMO tarzı ücretsiz İkinci Dünya Savaşı gemi savaşları oyunudur.

World of Warships Blitz APK indir, Android çok oyunculu oynanabilen aksiyon dolu nişancı oyunudur. Gerçekci gemi savaşları oyununda denizde stratejik savaşlara katılacaksınız.

World of Warships Blitz Savaş Gemisi Oyunu

MMO deniz savaşı oyununda bir deniz filosuna katıl ve 7×7 epik deniz savaşlarına hemen katılarak savaşmaya başlayın. Her nerede olursanız olun düşman gemilerini batırmak için filonla birlikte hareket et. World of Warships Blitz APK Android MMO deniz savaşı oyununda çevirimiçi yada çevirimdışı savaşlara katılabilirsiniz.

World of Warships Blitz APK savaş gemisi oyununda gerçek donanma savaşlarına katılabilirsiniz. Dünyanın her tarafından katılan oyuncularla birlikte savaş gemilerinle savaşın. İkinci Dünya Savaşında kullanılan gemiler, Muhrip ve Zırhlılar yer almaktadır. 90 adet birbirinden farklı gemi sınıfından dilediğini seçerek savaşmaya başlayabilirsiniz.

World of Warships Blitz APK Android indir

Çok oyunculu 3 boyutlu çevirimiçi savaş gemisi oyununda filonu zaferlere taşımaya hazır mısınız? World of Warships Blitz APK Android oyunu Android telefon ve tabletlerde ücretsiz www.indirvip.com’dan indirip oynayabilirsiniz. Japon, Amerikan, Sovyet veya Alman gemileriyle tarihi 2. dünya savaşını an ve an iliklerinize kadar yaşayacaksınız.

World of Warships Blitz Sistem Gereksinimleri

Ücretsiz indirilebilen World of Warships Blitz APK oyun dosyası 2.07 GB hafızada yer kaplamaktadır. Android telefon ve tabletler için gereken Android sürümü 5.0 ve sonrası sürümlerde oynanabilmektedir. PC İşletim sistemi: Android 5.0 ve üzeri. GPU: Tegra 3, Mali-400MP, Adreno 320 ya da PowerVR SGX544. İşlemci: 1.80 GHz çift çekirdek ve üzeri. RAM: 2 GB ve üzeri bilgisayarlarda oynanabilir.

World of Warships Blitz Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=net.wargaming.wows.blitz&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *