Time Princess indir
Time Princess indir

Time Princess indir

Time Princess APK indir, Android rol oyununda büyülü bir macera ve Rokoko güzelliğine bırak. Time Princess oyununda karakterleri yöneterek görevleri tamamla. Time Princess APK Android...

Time Princess APK indir, Android rol oyununda büyülü bir macera ve Rokoko güzelliğine bırak. Time Princess oyununda karakterleri yöneterek görevleri tamamla.

Time Princess APK Android rol oyunu içerisinde 18.yüzyılda krallığınızı tehtit eden kaosla savaşıyorsunuz. Oyun içerisinde eşsiz saray kıyafetleri ve büyüleyici görüntüler sizleri bekliyor.

Time Princess APK Android indir

Rol oyunu çok farklı bir oyun tarzı ve hikayesiyle harikalar oluşturmuş diyebilirim. Time Princess APK Android oyunu gizemli yerlerde karakterin annesini, eski odasını ve yaşlı büyükbabanı ziyaret ediyorsunuz. Gerçeklik kitap dünyası arasındaki geçit olarak büyülü bir maceranın yolunu açacaksınız.

Gösterişli bir kolye var ve bu kolye krallığınızı tehtit etmektedir. Çeşitli esrarengiz düşmanlarınız ile savaşıyor ve zor kararlar alarak insanlarınızı kritik süreçten kurtarmaya çalışıyorsunuz. Özelleştirilebilir giysiler, desenler, renkler ve hayal gücünü kullanarak karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Time Princess oyununda arkadaş edinebilir ve giysi dolabınızı paylaşabilirsiniz. Dramatik hikayeleri değiştiren seçimler yaparak rahatlatıcı bir rol oyununu online oynayabilirsiniz. Time Princess APK Android oyunu APK oyun dosyasını Android cihazlara ücretsiz indirebilirsiniz.

Time Princess Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.android.dressuptimeprincess&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *