Traffic Racer APK
Traffic Racer APK

Traffic Racer APK

Traffic Racer APK indir, seçtiğiniz araba ile sürat ve makas atma gibi hareketleri yapabileceğiniz Traffic Racer Android oyunu ücretsiz indirip oynamaya başlayın. Traffic Racer, Android...

Traffic Racer APK indir, seçtiğiniz araba ile sürat ve makas atma gibi hareketleri yapabileceğiniz Traffic Racer Android oyunu ücretsiz indirip oynamaya başlayın.

Traffic Racer, Android cihazlarla uyumlu bir sürüş simülasyonudur. Oldukça geniş bir yaş aralığına hitap etmekte olup milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır.

Traffic Racer Oyun Özellikleri

Hayal ettiğiniz sürüşleri gerçekleştirmenizi sağlayacak olan bu simülasyon oyununda tüm kontrol sizdedir. Traffic Racer oyununda amacınız ise en hızlı olup en fazla km’yi yapmaktadır. Unutmamalısınız ki ne kadar hızlı olursanız skorunuz o kadar yüksek olacaktır. Diğer araçlara attığınız makaslar ise oyunu daha eğlenceli hale getirirken ekstra puanlar toplamanızı sağlayacaktır.

Traffic Racer Android oyununun rakiplerine göre en büyük artısı sahip olduğu 3D grafiklerdir. Bu sayede gerçekçi bir oyun deneyimi sunmaktadır. Araç kontrolünde sezgisel bir denetim mevcuttur. Ayrıca 40’tan fazla araç seçeneği bulunur. Üstelik bu araçlar üzerinde çeşitli modifiyeler de yapabilirsiniz.

Tek bir harita ile sınırlı kalmadığınız oyunda şehir, yol, çöl gibi farklı mekanlar bulunur. Ayrıca çeşitli oyun modları da mevcuttur.

Türkçe dil desteği sayesinde son derece kolay bir şekilde oynayabileceğiniz oyunu dilerseniz hareket sensörlü ile dilerseniz de dokunarak kontrol etmeniz mümkündür.

Traffic Racer Android APK Oyun indir

Kaliteli ses efektleri ve grafikleriyle dikkat çeken Traffic Racer APK oyunu Android telefon ve tabletlere 59 MB sürümünü ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Traffic Racer Android mobil oyunu ile trafik içerisinde araç sollama yaparak puan ve para kazanabilirsiniz. Traffic Rider APK oyunu da yarış oyunu olup Soner Kara tarafından geliştirilen bir oyundur. Traffic Rider APK oyunu buradan tıklayarak ücretsiz indirin.

Traffic Racer Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skgames.trafficracer&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *