Video Düzenleyici – Video.Guru

Video Düzenleyici – Video.Guru

YouTube için Video Düzenleyici – Video.Guru APK indir, YouTube için video düzenleyici en iyi video editör ve video yapma uygulaması olan Android Video.Guru...

YouTube için Video Düzenleyici – Video.Guru APK indir, YouTube için video düzenleyici en iyi video editör ve video yapma uygulaması olan Android Video.Guru ile tüm video düzenlemelerini yapın.

YouTube için video düzenleyici – Video.Guru, kaliteli videolar oluşturabilmenizi sağlayan bir editör uygulamasıdır. Youtube ve Instagram için özel videolar oluşturabilmenizi sağlayan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı videoya çevirmeniz mümkündür. Ayrıca var olan videolarınız üzerinde de değişiklik yapabilmeniz mümkündür.

Video.Guru Video Düzenleyici Uygulaması

Video.Guru APK dosyasını indirerek kolaylıkla yükleyebileceğiniz YouTube için video düzenleyici – Video.Guru APK Android uygulaması sayesinde profesyonel içerikler ortaya çıkarabilirsiniz. Uygulamanın en büyük avantajı rakipleri gibi filigran ve reklam eklemiyor olmasıdır.

Herhangi bir kalite kaybı olmaksızın editleme yapabileceğiniz YouTube için video düzenleyici – Video.Guru uygulamasında viedeoyu istediğiniz bölümden kesebilirsiniz. Diğer videolarla birleştirme yapmanız da mümkündür. Videolar arasındaki geçişlerde bütünlük sağlamak için kullanabileceğiniz çeşitli efektler mevcuttur.

Video Guru Android video düzenleyici uygulaması ile hazırlamış https://partnerhatti.com/ olduğunuz viedeoları değişik en ve boy oranlarına çevirebilirsiniz. Ayrıca videolarınıza ses dosyaları eklemeniz de mümkündür. Var olan ücretsiz seslerden faydalanabileceğiniz gibi kendi ses dosyalarınızı da eklemeniz mümkündür.

Videoları farklı miktarlarda hızlandırabilir ya da yavaşlatabilirsiniz. Video.Guru APK indirip hazırlamış olduğunuz videoları ise 4K yüksek çözünürlükte kaydedip cihazınıza indirmeniz ya da sosyal medya hesaplarında paylaşmanız mümkündür.

En iyi video düzenleyici uygulamaları ile videoya müzik ekleme, videoya metin ekleme, video birleştirme ve video kesme uygulamalarını burada ücretsiz indirebilirsiniz. En iyi Android video oynatıcılar ve düzenleyiciler uygulamaları APK dosyaları kategorimize yer almaktadır.

Video Guru indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=videoeditor.videomaker.videoeditorforyoutube&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *