Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda APK indir, Vodafone hat sahiplerinin online tüm işlemlerini yapabileceği Android Vodafone Yanimda Self Servis uygulamasıdır. Vodafone’da size özel kampanyaları, TL yükleme, salla kazan,...

Vodafone Yanımda APK indir, Vodafone hat sahiplerinin online tüm işlemlerini yapabileceği Android Vodafone Yanimda Self Servis uygulamasıdır.

Vodafone’da size özel kampanyaları, TL yükleme, salla kazan, pazartesi bana ne var, tarife ek özel tarifeler ve diğer hediye ve kampanyaları takip edebileceğiniz uygulamadır.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda APK, Android ve cihazlarınıza yüklediğinizde Vodafone Yanımda şifrenizi almak için (S yazıp 7000’e kısa mesaj gönderip ücretsiz olarak şifre alıyoruz) giriş yaparak Vodafone Self Servis ve diğer opertörler üzerinden online işlemler uygulaması olarak kullanılıyor.

Vodafone Yanımda self servis Android uygulaması sayesinde Fatura bilgisi, paket sorgulama, kalan konuşma, sms, internet ve Vodafone tarife öğrenme paketlerini inceleyip satın almak işlemi gerçekleştirin. Geçmiş fatura bilgisi, Vodafone servisleri, fatura ödeme ve ihtiyacınız olan size özel ek tarife paketlerini nasıl alabilirsiniz öğrenmemize yardımcı oluyor.

Vodafone Yanımda APK Android Vodafone Uygulaması sayesinde cep merkezlerine gidip vakit kaybı yaşamak yerine ücretsiz Vodafone Yanımda APK apk sürümünü indirip hızlı, kolay ve güvenli online işlem yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Özellikleri

  • Vodafone Yanımda bana ne var kampanyası
  • Salla kazan ve pazartesi hediyeleri
  • Tarifenizdeki kalan paketi öğren
  • Güncel fatura bilgisi ve fatura ödeme
  • Yurtdışı ve yurtiçi özel vodafone kampanyası
  • Tarifenize özel ek paket satın alın
  • Vodafone TL yükle
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *