Windows Movie Maker
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMicrosoft
  • DilTürkçe
  • Boyut16.00 MB
  • Versiyon1.0

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker indir, video ve fotoğraf düzenleme programı Windows Movie Maker son sürümü Türkçe ve ücretsiz indirip film yapımcısı video editörüdür. Windows...

Windows Movie Maker indir, video ve fotoğraf düzenleme programı Windows Movie Maker son sürümü Türkçe ve ücretsiz indirip film yapımcısı video editörüdür.

Windows Movie Maker, en iyi Windows video, fotoğraf düzenleme ve video ve fotoğraflarınızdan film oluşturabileceğiniz ücretsiz film ve video editörüdür. Uzun yıllardır video düzenleme ve film oluşturma programları denince ilk akla gelen Movie maker programıdır.

Windows Movie Maker indir

Windows Movie Maker Ne İşe Yarar

Eski zamanlarda çok rakibi olmayan Windows Movie Maker şimdilerde yeni başlayanlar tarafından en çok kullanılan film oluşturma programıdır. Film oluşturma, fotoğraf ve video düzenleme işlemleri için gerekli tüm araçları sunuyor. Eğer profesyonel bir video düzenleme işlemleri yapmanız gerekmiyorsa Windows Movie Maker Türkçe Video Düzenleyici ve Film Oluşturucu programı ile istediğiniz video ve fotoğraflardan size özel filmleri oluşturup arka plana istediğiniz müziği ekleyebilirsiniz.

Windows Movie Maker Nasıl Kullanılır?

Microsoft’un Windows 10 ve diğer işletim sistemleri için sunduğu tüm fotoğraf ve videolarınızı içer aktarıp filmlerinizi oluşturma imkanı tanıyan programdır. Video düzenleme işlemi sırasında video ve fotoğraf için kesme, kırpma, yavaşlatma, hızlandırma, durdurma ve efekt verici araçlarını kullanabilirsiniz. Windows Movie Maker Türkçe ve ücretsiz film ve video editörü sayesine daha kolay ve hızlı film oluşturma ve video düzenleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kulağınıza hoş gelen ve oluşturduğunuz filmleri hareketlendirmek için müzik ekleyebilirsiniz.

Windows Movie Maker 12, iş çevreniz, arkadaşlarınız ve aile bireylerinizde oluşan fotoğraflarınız ile hareketli film oluşturun. Program Windows Temel Parçalar 2012’yi içerisinde yer almaktadır. Temel parçalar içerisinde yüklemek istemediğiniz programları kaldırıp kullanmak istediğniz programları yükleyebilirsiniz.

Daha fazla ses ve video düzenleme araçlarını ücretsiz indirme için burada kategorimize giriş yaparak görebilirsiniz. Ses ve video düzenleme programlarını buradan indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *