Easy Video Cutter indir

Easy Video Cutter indir

Easy Video Cutter indir, Easy Video Cutter ile video kes, indir, böl, düzenle ve kaydet. Easy Video Cutter tüm video formatlarını ücretsiz düzenleme yapabilir. Easy...

Easy Video Cutter indir, Easy Video Cutter ile video kes, indir, böl, düzenle ve kaydet. Easy Video Cutter tüm video formatlarını ücretsiz düzenleme yapabilir.

Easy Video Cutter, Yıllar geçtikçe git gide artan video kesme programı ihtiyacı için adeta bir şifa kaynağı olan bu program, kullanıcı dostu menüleri ve kısa sürede anlaşılabilen ara yüzü ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Her türlü videoyu parçalara ayırmak ve daha mini videolar elde edebilmek amacıyla tercih edilebilecek olan yazılım isminden de tahmin edilebileceği gibi basit bir video editörüdür. Easy Video Cutter ile MOV, AVO ve FLV gibi bilindik video formatlarının yanı sıra ASF ve RM türündeki videolar üzerinde de her türlü kesme işlemi gönül rahatlığı ile uygulanabilir.

Easy Video Cutter indir

Her yaştan kullanıcı kitlesi için ideal video kesme programı türlerinden birisi olan bu programda bilgisayar kullanıcıları düzenlemeyi planladıkları videoları programa aktararak bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Sürükle bırak yönteminin aktif olmadığı yazılımda menü kısmından dosya ekleme sistemi uygulanır.Videoları üzerinde çalışmak isteyen kişiler için tavsiye edilebilecek olan Easy Video Cutter video kesme programı ile videoların başlangıç ve bitiş kısımları ayarlandıktan sonra farklı video formatları şeklinde değişik dosyalar içerisine kaydedilmeleri mümkün olur.

Easy Video Cutter Video Kesme ve Kaydetme

Easy Video Cutter ücretsiz programın en güzel yanı; çok hızlı bir şekilde hiçbir donma problemi yaşamadan video kesimine ve kaydedilmesine imkân sağlamasıdır. Toplu kesme özelliği bulunmayan yazılımın tek kötü yanı ise; dönüştürülmesi planlanan videoların adları üzerinde oynamaya izin vermemesidir.

Easy Video Cutter Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *