YouCam Makeup
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciCyberLink.com
  • Dilİngilizce
  • Versiyon1.0

YouCam Makeup

Android için makyaj yapma uygulaması olan bu program, mobil cihazını elinden düşürmeyen bayanların en çok tercih ettiği yazılımlar arasındadır. Capcanlı renkleri ve çok...

Android için makyaj yapma uygulaması olan bu program, mobil cihazını elinden düşürmeyen bayanların en çok tercih ettiği yazılımlar arasındadır. Capcanlı renkleri ve çok sayıda ürün seçeneği ile eğlenceli bir makyaj uygulaması olan yazılımda, sadece mobil cihazlarda değil android işletim sistemine sahip tabletlerde de başarılı makyaj tasarımları gerçekleştirilebilir.

Makyaj Sanatı Üzerine Keyifli Dakikalar

Uzun yolculuklar esnasında canı sıkılan ve uğraşacak bir şeyler arayan kişilerin en moda uygulamalarından birisi haline gelen YouCam Makeup, bayanların yanı sıra erkeklerin de vakit geçirmek için kullandığı bir yazılımdır. Profesyonel ara yüzü ile farklı pek çok makyaj çeşidinin başarıyla uygulanmasına fırsat veren YouCam, tamamen ücretsiz olması ile de ön plana çıkmaktadır. Yediden yetmişe herkesin fotoğraflarında çok daha hoş gözükebilmek amacıyla tercih edebileceği android için makyaj yapma uygulaması ile kısa sürede gözle görülür fotoğraf değişikleri elde edebilmek mümkündür.

Sayısız Araç Seçeneği ile Gelişmiş Özellikler

Programın en güzel özelliklerinin başında çok sayıda farklı araç seçeneğini bir arada mobil cihaz ve tablet sahiplerine sunması gelir. Yazılım içerisinde açılabilecek fotoğraflar üzerinde cilt yüzeyinde yapılabilecek çeşitli düzeltme işlemlerinin yanı sıra, kırmızı göz kaldırma ve makyaj imkânları da yine bu programın ideal niteliklerindendir. Ruj ve allık sürebilme olanaklarıyla çok daha canlı fotoğraflar elde edilebilmesini sağlayan YouCam Makeup programındaki renk tonları, ayrıca özel olarak da ayarlanabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *