Adobe Reader 11 free download
Adobe Reader 11 free download

Adobe Reader 11 free download

Adobe Reader indir Download Adobe Reader son sürüm programını sitemizden free download yani ücretsiz bedava bir şekilde indirme fırsatını bulabilirsiniz. Adobe Reader PDF...

Adobe Reader indir Download

Adobe Reader indir yükle

Adobe Reader son sürüm programını sitemizden free download yani ücretsiz bedava bir şekilde indirme fırsatını bulabilirsiniz. Adobe Reader PDF dosyalarını açabilen bir programdır. Sitemizden indirebilmek için hemen indir butonuna tıklayıp download 1 sekmesinden indirme yapabilirsiniz. Şimdi sizlere tanıtımı ve özelliklerinden bahsedelim.

Adobe Reader 11.0.04 Son Sürüm Programı Tanıtımı

Elektronik belge paylaşımı için standart bütün windows,linux, android mobil işletim sistemlerinde çalışabilir. PDF dosyalarını en hızlı ve en iyi şekilde görüntüleme işlevini gerçekleştirmektedir. PDF dosyaları üzerinde imzalama,arama, doğrulama ve yazdırma işlemlerini en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı asla kasmadan çalışır.

Adobe Reader Programı Özellikleri

  • PDF Portföyleri üzerinde ve PDF haritaları üzerinde görüntüleme, yazdırma ve arama işlemlerini gerçekleştirir.
  • Mağaza belgeleri paylaşılabilir.
  • Acrobat.com hizmetlerini kullanılabilir.
  • Adobe Reader teknolojisi ile daha fazla etkileşim ve deneyim için diğer desteklerinden yararlanmanızı sağlar.
  • Vurgulamalar, yapışkan notlar, çizgileri belirleme, şekiller ve pullamaları Acrobat Pro veya Acrobat Pro Extended programı etkinleştirildiğinde tam olarak hizmet verir.
  • Yorum araçlarını kullanarak belgeler incelenebilir.
  • PDF belgelerini imzalayabilir.

Adobe Reader Programı Ekran Görüntüsü Resimleri

Adobe Reader güncelle Adobe Reader yükle Adobe Reader indir Adobe Reader download  Adobe Reader son sürüm indir Adobe Reader güncelle

Adobe Reader Programı Nasıl Kullanılır Video Anlatımı

Aşağıdaki Adobe Reader 11 videosunu izleyerek tam anlamı ile özelliklerinden bilgi sahibi olacaksınız bu sayede de daha iyi bir kullanım bilgisine sahip olacaksınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *