Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware ücretsiz indir, Malwarebytes Türkçe son sürüm programı Anti-Malware virüsleri, solucanlar, spyware ve trojan virüslerini temizleyin. Malwarebytes Anti-Malware, bilgisayar kullanıcılarının en büyük korkularından biri...

Malwarebytes Anti-Malware ücretsiz indir, Malwarebytes Türkçe son sürüm programı Anti-Malware virüsleri, solucanlar, spyware ve trojan virüslerini temizleyin.

Malwarebytes Anti-Malware, bilgisayar kullanıcılarının en büyük korkularından biri olan virüs, solucan ve spyware gibi bazı kötü yazılımlar doğru denetlenmediği ve temizlenmediği takdirde bilgisayar içerisinde bazı veri kayıplarına ve bilgisayar üzerinde geri dönüşü mümkün olmayan ciddi kayıplara neden olabilmektedir. Malwarebytes Anti-Malware indirildiği takdirde bu ve bunun gibi birçok kötü olayların engellenmesini sağlamaktadır.

Malwarebytes Anti-Malware indir

Malwarebytes Anti-Malware Ne İşe Yarar?

Bir antivirüs programı olan Malwarebytes Anti-Malware download edilmesi ve kullanılması bakımından diğer programlardan daha kapsamlı bir programdır. Piyasada yer alan antivirüs programlarının çoğu, virüsleri veya tehditleri direk olarak algılamakta başarılıdır, ancak daha ayrıntılı virüsleri ve gizli çalışan virüsleri bulmakta yetersiz kalmaktadır. Fakat Malwarebytes Anti-Malware programı piyasadaki diğer pek çok programın aksine bu gizli tehditleri bulmakta oldukça başarılıdır. Malwarebytes Anti-Malware ücretsiz son sürümü indirip tehlikeli yazılımlara karşı etkin bir duvar da oluşturmakta olan bu antivirüs programı, trojan, rootkit, solucan ve spyware gibi pek çok büyük tehdide karşı bilgisayarı koruyabilmektedir.

Pek çok bilgisayar kullanıcısının en büyük problemi olan anasayfa ve toolbar eklentileri de bu program tarafından engellenmekte, engellenemeyen durumlarda ise ortadan kaldırılmaktadır.

Malwarebytes Anti-Malware antivirüs programının diğer bir beğenilen özelliği ise tarama yapmasının ardından bulunan tehditleri ve virüslerin bilgisayar üzerindeki etkilediği veya zarara uğrattığı dosyaları rapor halinde sunmasıdır. Bu sayede bilgisayar içerisinde yapılan bu temizlik kişinin isteğine bırakılır.

Malwarebytes Anti-Malware Nasıl Kullanılır?

Malwarebytes Anti-Malware indirilmesinin ardından bilgisayara kurulur ve tarama işlemi başlatılır. Tarama işleminin ardından bilgisayarı antivirüs ve tehditlerden korumak üzere temizlik işlemi başlatılır. Temizleme işlemi oldukça kısa ve kolay bir işlem olduğundan dolayı bilgisayar da herhangi bir zorlanma meydana gelmez.

Programı googlede internet tarayıcıları üzerinden bulunup bilgisayara yüklenebilen bu programda ayarlar sekmesi de bulunmakta ve bu sekme sayesinde bilgisayarda nelerin taranacağı kişinin kendi isteğine bırakılmaktadır.Bir diğer virüs temizleme programı AdwCleaner programını ücretsiz ve son sürümünü buradan indirebilirsiniz. AdwCleaner indir ve bilgisatarı virüslerden tamamen temizleyin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *