Unlocker
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciEmpty Loop
  • Dilİngilizce
  • Boyut10M
  • Versiyon1.0

Unlocker

Unlocker indir, silinmeyen dosyaları silme ve klasör temizleme programı Unlocker Windows 10 bilgisayarda silinen dosyaları kurtarma ve program kaldırma yapar. Unlocker, başarılı bir silinmeyen dosya...

Unlocker indir, silinmeyen dosyaları silme ve klasör temizleme programı Unlocker Windows 10 bilgisayarda silinen dosyaları kurtarma ve program kaldırma yapar.

Unlocker, başarılı bir silinmeyen dosya ve klasörleri temizleme aracı olan bu program, kullanım kolaylığı ve tamamen ücretsiz olması ile uzun süredir büyük beğeni toplayan yazılımlar arasında ilk sıralarda yer alır. Bilgisayara yerleşen ve normal ‘’Program Ekle Kaldır’’ üzerinden silinemeyen pek çok dosyanın hızlı ve etkili bir şekilde kalıcı olarak temizlenebilmesine imkân veren Unlocker’i en acemi bilgisayar sahipleri dahi kısa sürede kavrayarak kullanabilir. Silinmeyen dosya ve klasörleri temizleme araçları içerisinde kullanıcı dostu menüleri ve oldukça basite indirgenmiş olan işleyişi ile dikkat çeken bu program birkaç tıklama ile tüm bilgisayarlara rahatlıkla kurulabilir.

Unlocker Windows 10 indir

Pratik ve Etkin Dosya Temizleme Çözümleri

Unlocker Windows bilgisayarda sadece dosyaların değil her türlü çöp klasörün de temizliğini yapan uygulama, bedava olması sayesinde günümüzde oldukça popülerdir. Çeşitli sebepler ile bilgisayarlardan bir türlü atılamayan dosya ve klasörleri tek bir buton eşliğinde tamamen yok eden Unlocker Window 10 sayesinde çöp dosyalar artık bir sorun teşkil etmekten çıkmaktadır. Windows işletim sistemlerinde çeşitli hatalara neden olan artık dosyaların düşmanı olan bu programda hiçbir yetki gereksinimi olmadan dosya temizliği mümkündür.

Türkçe Desteği ile Kolay Kullanım

İngilizce bilgisi zayıf olan bilgisayar kullanıcılarının imdadına yetişen Unlocker Windows 10 programı, Türkçe dil desteği ile büyük kolaylık sağlamaktadır. Bilgisayardaki sağ tıklama yöntemi ile açılan içerik menülerine kendini otomatik olarak ekleyen uygulama sayesinde her türlü dosya ve klasöre sağ tıklandığında bu yazılımı kullanma seçeneğini görmek mümkün olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *