Afad Acil Çağrı Apk indir
  • Ücretsiz
  • Geliştiriciİçişleri Bakanlığı
  • DilTürkçe
  • Boyut18.3M
  • Versiyon1.0.13
Afad Acil Çağrı Apk indir

Afad Acil Çağrı Apk indir

Afad Acil Çağrı APK indir, Android AFAD acil butonu, AFAD numarası ve AFAD merkezine ulaşabilirsiniz. Afad Acil Çağrı uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Afad Acil Çağrı APK...

Afad Acil Çağrı APK indir, Android AFAD acil butonu, AFAD numarası ve AFAD merkezine ulaşabilirsiniz. Afad Acil Çağrı uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Afad Acil Çağrı APK indir, Android AfAD (Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Acil Çağrı) mobil uygulamasıdır. Uygulama sayesinde göcük altında kaldığınızı bildirebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Afad Acil Çağrı Uygulaması

T.C İçişleri Bakanlığı’nın resmi uygulaması olan Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Acil Çağrı Android uygulamasıdır. Afad Acil Çağrı APK Android uygulaması ile toplanma alanlarını görüntüleyebilirsiniz. Afet durumunda acil çağrı butonuna basarak acil durum çağrısı yapabilirsiniz. Acil arama butonuna basabilir ve konumunuzu belirleyebilirsiniz.

Afad Acil Çağrı mobil uygulaması ile bulunduğunuz konumu belirtebilirsiniz. AFAD ekibine haritalı konum gönderebilirsiniz. Enkaz altındayım, yaralıyım, kayboldum ve yakınıma ulaşamıyorum gibi butonlar ile durumunuzu belirtebilirsiniz. Herhangi bir afet durumunda durumunuz hakkında detayları AFAD ekibine bildirebilirsiniz.

Afad Acil Çağrı APK Android indir

Resmi T.C. İçişleri Bakanlığı’nın resmi mobil uygulaması olan AFAD’ın uygulamasını tüm cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Afad Acil Çağrı APK Android 18 MB dosyayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Afad Acil Çağrı Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.icisleri.afad&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *