ÇiçekSepeti

ÇiçekSepeti

Android ÇiçekSepeti APK indir, online alışveriş – trend ürünler uygulaması olan ÇiçekSepeti giyim, ayakkabı, parfüm, kozmetik ve market ürünlerini hızlıca sipariş verebilirsiniz. ÇiçekSepeti, bir alışveriş...

Android ÇiçekSepeti APK indir, online alışveriş – trend ürünler uygulaması olan ÇiçekSepeti giyim, ayakkabı, parfüm, kozmetik ve market ürünlerini hızlıca sipariş verebilirsiniz.

ÇiçekSepeti, bir alışveriş sitesi olup bu aplikasyon sayesinde alışverişlerinizi çok daha kolay şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

ÇiçekSepeti Online Alışveriş Uygulaması

Her ay milyonlarca alışveriş gerçekleştirilen uygulamada ağırlıklı olarak hediyelik eşya ve çiçek alımı gerçekleşiyor olsa da aradığınız tüm ürünleri bulmanız mümkündür. Beyaz ev eşyaları, mobilya gibi evde lazım olabilecek tüm ürünler ÇiçekSepeti’de sizi bekler. Ayrıca kadın, erkek ve çocuk kıyafetlerinin yanı sıra gıda alışverişlerinizi de ÇiçekSepeti Android uygulamasından gerçekleştirmeniz mümkündür.

ÇiçekSepeti, sık sık Android uygulama kullanıcılarına özel indirimler de sunmaktadır. Bu indirimleri takip etmek için tek tık ile ÇiçekSepeti APK dosyasını indirebilirsiniz. Saniyeler içerisinde uygulamanın kurulumunu tamamlayabilir ve daha sonra bir ÇiçekSepeti üyeliği oluşturabilirsiniz.

Ana sayfada mobil uygulamaya özel indirimleri görebileceğiniz gibi var var indirimlerini de takip edebilirsiniz. Bu sayede pek çok ürünü büyük indirimlerle alma imkânı yaşarsınız. Android market alışveriş uygulamalarını ücretsiz indirmek için indirvip sitemizdeki Android Alışveriş Uygulamaları kategorisine buradan tıklayarak diğer market online alışveriş uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

ÇiçekSepeti cüzdan kullanarak alışverişlerinizi çok daha kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Ayrıca tek tıkla seçili kişilerinize hediye gönderebilirsiniz. Aynı gün teslim seçeneği bulunan ürünleri ise belirtilen saate kadar sipariş verdiğiniz takdirde gün içerisinde teslim edilecektir.

ÇiçekSepeti Android APK indir

ÇiçekSepeti online alışveriş ve trend ürünler bulunan market uygulaması hızlı, güvenilir ve kolay alışveriş yapmanın adresidir. ÇiçekSepeti APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip alışverişe başlayabilirsiniz.

  • ÇiçekSepeti Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ciceksepeti.ciceksepeti&referrer=utm_source%3Dindirvip.com
  • ÇiçekSepeti APK indir
  • ÇiçekSepeti uygulaması

N11.com Android APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip online alışveriş yapabilirsiniz. Güvenilir indirimli, kampanyalı ürünler ve fırsatları yakalamak için n11.com apk indir bağlantısına tıklayarak indirme gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *