n11.com Alışverişin Adresi
n11.com Alışverişin Adresi

n11.com Alışverişin Adresi

n11.com – Alışverişin Adresi APK indir, n11 mobil online alışveriş uygulaması ile binlerce mağaza ve milyonlarca ürüne özel kampanya ve indirim fırsatlaryla! n11.com...

n11.com – Alışverişin Adresi APK indir, n11 mobil online alışveriş uygulaması ile binlerce mağaza ve milyonlarca ürüne özel kampanya ve indirim fırsatlaryla!

n11.com – Alışverişin Adresi, en çok kullanılan alışveriş uygulamaları arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en popüler alışveriş sitelerinden olan n11.com tarafından geliştirilen uygulama sayesinde Türkiye’nin farklı bölgelerindeki satıcılara tek tık ile ulaşmanız mümkündür.

n11 Alışveriş Uygulaması

n11.com – Alışverişin Adresi uygulamasını n11 APK dosyasını indirerek yükleyebilirsiniz. n11 online alışveriş yapmak ve uygulamanın avantajlarından faydalanmak içinse bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Eğer daha önceden bir n11 üyeliğiniz varsa mail adresiniz ve şifrenizle doğrudan giriş de yapabilirsiniz.

n11.com- Alışverişin Adresi uygulamasını indirdikten sonra bir adres tanımlayabilir ve bu sayede alışveriş yaparken bilgilerinizi girmeden tek tıkla sepetinizi onaylayabilirsiniz. Her gün öğlen 13.00 ile akşam 20.00’da uygulamaya özel fırsatlara ulaşabilirsiniz. Mobil fırsatlar sayesinde pek çok ürünü indirimli fiyatlarla alarak tasarruf edebilirsiniz.

Belirli dönemlerde uygulamaya özel tanımlanan kuponları alabilirsiniz. Bu kuponların açıklamalarında hangi kategorilerde kullanabileceğinizi ve kupon şartlarını görmeniz mümkündür. Üstün güvenlikli sistemlerde saklanan kredi kartı bilgileriniz sayesinde alışverişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca n11 güvenliğinizi sağlamak için alışverişlerinizde 3D onayı ister.

n11.com Alışveriş Kullanım Videosu

n11 Android indir: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dmall.mfandroid&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

n11.com Android APK indir

n11 online alışveriş uygulaması içerisinde tatil ve eğlence planınız varsa kültür turları, yurtdışı turları, tatil fırsatları ve yaşam etkinliklerini n11 mobil alışveriş uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. n11.com APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip anında çok satan ürünlere, süper fırsatlara, günün indirim fırsatlarına ve anında indirimlere ulaşabilirsiniz. Sesli arama, güvenli ödeme ve alışverişin adresidir. Elektronik, giyim ve ayakkabı, bebek çocuk giyim, otomotiv, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri n11 android mobil uygulaması içerisinde yer almaktadır.

Eğer online alışveriş market uygulamalarına ulaşmak ve daha fazlasını indirmek istiyorsanız sitemizin online alışveriş uygulamaları kategorisine buradan tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Market alışveriş uygulamaları indir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *