Clean Master

Clean Master

Başarılı bir bilgisayar temizleme ve hızlandırma programı olan Clean Master yazılımı, ufak boyutları ile her türlü bilgisayara rahatlıkla kurulabilir. Bilgisayar temizleme ve hızlandırma...

Başarılı bir bilgisayar temizleme ve hızlandırma programı olan Clean Master yazılımı, ufak boyutları ile her türlü bilgisayara rahatlıkla kurulabilir. Bilgisayar temizleme ve hızlandırma programları içerisinde bilgisayarların performansını düşüren ve yavaşlamalarına neden olan pek çok zararlı içeriği hızlı bir şekilde silen program, oldukça yararlı bir uygulama olarak nitelendirilebilir.

Clean Master, bilgisayarına özen gösteren ve uzun süre boyunca ilk günkü hızında kullanmak isteyenlerin tercih edebileceği kaliteli bir programdır. En eski bilgisayarları dahi derinlemesine temizleyen Clean Master, ücretsiz olması ile de bilgisayar kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır.

Daha Hızlı ve Daha Güçlü Bilgisayarlar

Clean Master programı sayesinde en az bilgisayar bilgisine sahip olan kullanıcıların bile kolaylıkla ihtiyaç duyduğu yazılım temizliğini gerçekleştirebilmesi mümkün olur. Sadece işletim sistemi ve yazılımlar üzerinde değil, internet tarayıcılarında büyük yer kaplayan çerezlerin ya da çöp kutusunda biriken çöp dosyaların da yine hızlı bir şekilde temizliğini sağlayan program kısacası bilgisayardaki her türlü gereksiz dosyayı kolaylıkla kaldırabilir.

Düzenli Kullanımda Maksimum Hızda Sistemler

Clean Master programın düzenli olarak kullanılması halinde her türlü işletim sisteminin eskiye oranla çok daha etkili çalışabileceği söylenebilir. Performans yükseltmek adına tercih edilebilecek olan bu uygulama internet üzerinden ücretsiz olarak indirilip bilgisayarlara birkaç tıklama eşliğinde kurulabilir. Oldukça sade ve Türkçe bir ara yüzü bulunan programda, bilgisayar disklerinde yer kaplayan ve fazlalık olan tüm dosyaları temizlemek mümkündür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *