Clubhouse Apk indir

Clubhouse Apk indir

Clubhouse APK indir, davetiye ile üye olunabilen canlı yayın ve sesli sohbetlere katılabileceğiniz Clubhouse Android uygulaması içerisinde çeşitli kategorilerde sohbetler gerçekleştirin. Clubhouse APK son zamanların...

Clubhouse APK indir, davetiye ile üye olunabilen canlı yayın ve sesli sohbetlere katılabileceğiniz Clubhouse Android uygulaması içerisinde çeşitli kategorilerde sohbetler gerçekleştirin.

Clubhouse APK son zamanların popüler sosyal medya uygulamalarından birisidir. Bu yeni nesil sosyal ağa pratik bir şekilde giriş yapabilmek için Clubhouse uygulamasını indirebilirsiniz.

Clubhouse Sesli Sohbet Özellikleri

Clubhouse APK dosyasını indirmek ve uygulamayı cihazınıza kurmak tamamen ücretsizdir. Aynı şekilde üyeliğinizi de ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bir hesap oluşturmak için ad soyad, mail adresi gibi birkaç bilgiyi paylaşmanız yeterli olacaktır.

Clubhouse üyeliğinizi oluşturduktan sonra arkadaşlarınızı bulabilir ve toplu sohbetlere girerek canlı yayın oluşturabilirsiniz. Bu yayınlar diğer kullanıcılar tarafından takip edilebilmektedir. Ayrıca daha sonrasında tekrar dinlenebilmek üzere kayıt oluşturmanız da mümkündür.

Kısa süre içerisinde geniş bir kitleye ulaşmayı başaran Clubhouse platformu sayesinde oldukça geniş bir sosyal çevreye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızı ya yayınlarını beğendiğiniz isimleri takip edip bildirimlerini açabilirsiniz. Bu sayede yaptığı her yayında bildirim alırsınız.

Clubhouse Android APK indir

Oldukça büyük bir Pazar payına sahip olan Clubhouse APK Android uygulamasını cihazınıza indirerek ilgi alanlarınıza hitap eden sohbetlere katılmak ve dinlemek için 52 MB boş yere ihtiyacınız bulunur. Ancak uygulamanın kaplayacağı alan cihazınızın özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Clubhouse Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.clubhouse.app&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *