Snapchat

Snapchat

Snapchat, android, iOS ve Pc bilgisayarda bedava resim (fotoğraf) ve video ile snapleşin. Snapchat indir yaparak arkadaşlarınız ve takipçileriniz arasında geçici olarak resim...

Snapchat, android, iOS ve Pc bilgisayarda bedava resim (fotoğraf) ve video ile snapleşin. Snapchat indir yaparak arkadaşlarınız ve takipçileriniz arasında geçici olarak resim ve video paylaşma uygulamasıdır.

Uygulamanın temel amacı akıllı telefon ve tabletlerinizde arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak sevdiğiniz fotoğraf ve videoları paylaşmaktır. Çeşitli efektlerle snap atarak sevdiklerinizle geçici olarak snapleşin. Bedava olarak telefonunuzda yada pc bilgisayarada bulunan fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz.

Snapchat mobil uygulaması ile özel anlarınızı veya yakaladığınız fotoğraf ve videoları paylaşın. İzinsiz olarak kullanımı önlemek için güvenlik amacıyla paylaştığınız veriler sizin belirlediğiniz zaman dilimi içerisinde Snapchat sunucularından silinmektedir.

Snapchat Nasıl Kullanılır

Resim ve video paylaşma için sunduğu ek snap özellikleriyle karşınıza çok farklı bir uygulama çıkıyor. Takip ettiğiniz kullanıcıların resimlerine ve videolarına yorum yapabilme. Snapchat ile arkadaş ekleme ve apk ile arkadaş bulabilme imkanını ücretsiz tanıyor. Ayrıca toplu mesaj gönderme özelliği sayesinde birden fazla arkadaşınıza aynı mesajı gönderebiliyorsunuz.

Silinen paylaşımlar mesajlar ile ön plan çıkan Snapchat’i Google Play’den android sürümünü Apple Store’dan iOS iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Özellikle sunmuş olduğu sticker (çıkartma) ve farklı efektleriyle dikkat çeken Snapchat’i hemen indirin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *