CodyCross

CodyCross

Android CodyCross APK indir, Türkçe ve ücretsiz çapraz bulmaca oyunu CodyCross içerisinde sayısız kelime bulmacaları çözerek zihnini canlı tutabilirsin. CodyCross, bir bulmaca oyunu...

Android CodyCross APK indir, Türkçe ve ücretsiz çapraz bulmaca oyunu CodyCross içerisinde sayısız kelime bulmacaları çözerek zihnini canlı tutabilirsin.

CodyCross, bir bulmaca oyunu olup dünyanın hemen her ülkesinde oynanmaktadır. Kullanıcı dostu tasarımı ile kolaylıkla kavrayabileceğiniz oyun kusursuz bir bulmaca deneyimi sunmaktadır. Onlarca farklı bulmaca seçeneği bulunmakta olup karşınıza benzersiz seçenekler çıkacaktır.

CodyCross Çapraz Bulmaca Oyunu

Ücretsiz CodyCross oyununda yer alan temalar, bulmaca çözmeyi daha keyifli hale getirmektedir. Kendinize hitap temalardan dilediğinizi seçebilir ve bu sayede bulmaca çözerken ülkenin değişik bölgelerini gezebilir ve bölgelerin müziklerini dinleyebilirsiniz.

Farklı kelimeleri öğrenmenizi de sağlayacak olan CodyCross Android APK oyunu sayesinde zihninizi geliştirmeniz mümkündür. Bu sayede ilerleyen yaşlarda Alzheimer hastalığına yakalanma riskiniz de azalacaktır.

Bulmaca oyununda eğlenerek öğrenmenizi sağlayacak olan oyunu internet yokken de oynamanız mümkündür. Bu sayede nerede olduğunuz önemli olmaksızın günün her saatinde bulmaca çözme imkânınız olur.

Oyuncu beklentileri doğrultusunda sürekli güncellenerek geliştirilen CodyCross oyununu Facebook hesabınızla senkronize edebilirsiniz. Bu sayede oyunu farklı bir cihaza aktarmanız da mümkün olacaktır.

Oyunun en güzel yanı ise farklı dillerde oynanabiliyor olmasıdır. Bu sayede farklı dillerdeki kelime haznenizi geliştirmemizi mümkündür. Oyunu saniyeler içerisinde indirerek ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

CodyCross Android APK indir

Yüzlerce seviyenin oynanabildiği çapraz bulmaca oyununda zeka oyunları sayesinde bilgini test edebilir ve beynini çalıştırmak için çapraz bulmaca sorularını çözebilirsin. Türkçe oynanabilen ve ücretsiz CodyCross APK Android cihazlara ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *