Bedava Program Oyun indir yukle

AdwCleaner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu :
Üretici : Xplode
Güncelleme : 2 sene önce
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Bilgisayara bir program yüklerken istenmeyen program ve eklentilerde çoğu zaman kaçınılmaz olmaktadır. İstenmeyen bu tür eklentilerde virüs niteliğinde olup bilgisayarın birçok ayarının değişmesine neden olmaktadır. Bu noktada AdwCleaner programı bilgisayarı yavaşlatmadan çalışan başarılı bir anasayfa kurtarma programıdır. Fazlalık programlarla tarayıcının yavaşlamasını önleyen ve temiz bir tarayıcı ile aranan her şeyi bulabilme imkânı sunan bir programdır.

Adwcleaner Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayarlarda anti virüs programlarına ek olarak kullanılabileceği gibi, sadece AdwCleaner programı ile de zararlı yazılım ve virüslere karşı koruma altında olmak mümkündür.  Kolay kurulumu ve kullanım özelliği sayesinde isteyen herkes ana sayfa kurtarma programını bilgisayarına yükleyerek güvende kalmaya devam edebilir. Bu program sayesinde her daim internette geçirilen süre içinde güvende olduğunuzdan emin olabilirken, virüs tarama özelliği ile de istenilen zamanlarda tarama yapılabilir.

Adwcleaner Programının Artı Yönleri Nelerdir?

AdwCleaner ile bir tıklama ile tarayıcı ana sayfasının değişmesi, sık kullanılan siteler gibi birçok kayıtlı verinin de silinmesine neden olur. Bu sebeple her bilgisayarda bulunması gereken AdwCleaner, tarayıcı ana sayfasının her zaman istenilen ayarda kalmasına yardımcı olur. Bilgisayarı kasmayan ve sade ara yüzü ile kullanımı basit olan program, ücretsiz seçeneği ile her kullanıcının hizmetine sunulmaktadır. Kullanıcılar tarafından pratik bulunan AdwCleaner, zahmetli kurulum gerektirmeyen ve sadece amacı için kurulum aşamaları bulunan bir yazılımdır. Bir nevi Adware ve Malware Temizleme Programı olarak adlandırılabilecek bir program olarak tertemiz bir tarayıcı kullanım imkânı sunmaktadır.

 

indirvip.com

Popüler Bilgisayar Temizleme Hızlandırma Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz