Counter Strike 1.8 Türkçe Dil Paketi
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciTR Yama
  • DilTürkçe
  • Boyut1.04 MB
  • Versiyon1.0
Counter Strike 1.8 Türkçe Dil Paketi

Counter Strike 1.8 Türkçe Dil Paketi

Counter Strike (CS) 1.8 Türkçe yama dil paketi indir, aksiyon savaş oyunu olan FPS tarzı Counter Strike oyunu için geliştirilen Türkçe yama paketidir. 1.8 oyununda...

Counter Strike (CS) 1.8 Türkçe yama dil paketi indir, aksiyon savaş oyunu olan FPS tarzı Counter Strike oyunu için geliştirilen Türkçe yama paketidir. 1.8 oyununda menüler, ses dublaj ve komutları tamamen Türkçe olarak oynayın.

Oyun bu kez Goiceasoft adlı bir şirket tarafından piyasaya sürüldü. Counter Strike 1.8 oyunu CS 1.6 ve CS source oyunlarına benzerlik gösteriyor. Ancak farklı olarak karakterlerin giyimi ve silah görünümleri farklı gelebilir.

Counter Strike 1.8 Türkçe Yama Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce oyunun kapalı olmasına ve arka planda çalışmadığından emin olun. İndirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde yer alan cs_1.8_tr_yama.exe dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyası .exe dosyası olarak hazırlandığı için otamatikman oyunun c diskinde kurulu olduğu yere yükleyecektir. Türkçe dil paketi sayesinde oyunun tüm ayarları, menüler, silah seçimleri ve komutlarını Türkçe olarak ayarlanmaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *