Displace Puzzle DOP Story indir
Displace Puzzle DOP Story indir

Displace Puzzle DOP Story indir

Displace Puzzle DOP Story APK indir, Android bağımlılık yapan beyin oyunu bir bulmaca oyunudur. Displace Puzzle oyununda bilmeceleri cevaplayarak IQ test et. Displace Puzzle DOP...

Displace Puzzle DOP Story APK indir, Android bağımlılık yapan beyin oyunu bir bulmaca oyunudur. Displace Puzzle oyununda bilmeceleri cevaplayarak IQ test et.

Displace Puzzle DOP Story APK Android beceri ve bulmaca türü oyununda beyin becerilerinizi test edebilirsiniz. Beyin bulmacasındaki tüm oyunu tamamlamak için tüm hikayeleri tamamlamanız gerekiyor.

Displace Puzzle DOP Story APK indir ve Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde karşınıza yarım bir fotoğraf çıkmaktadır. Bu fotoğrafın ne olduğunu bulmanız ve ardından tüm çizgileri değiştirmeniz gerekiyor. Displace Puzzle DOP Story APK Android oyununda işin püf noktası ise yalnızca bir satır kullanarak bu işi bitirmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda şekilleri tahmin etmek, parçanın yerini değiştirmek ve değiştirdiğiniz çizgileri kullanmak olacaktır. IQ seviyenizi test etmek için düşün ve cevapları eşleştirmek için şekillerin yerini değiştir. Displace Puzzle DOP Story APK Android eğlenceli bulmaca oyununu Android ve tabletlere ücretsiz APK oyun dosyasını indirebilirsiniz.

Displace Puzzle DOP Story Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.metamars.displacepuzzle&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *