Robbery Bob – Efsanevi hırsız Apk indir
Robbery Bob – Efsanevi hırsız Apk indir

Robbery Bob – Efsanevi hırsız Apk indir

Robbery Bob – Efsanevi hırsız APK indir, Android bulmaca türü ve çizgi film tadında Bob efsanevi hırsızla hırsızlık yaparak görevleri tamamlayın. Robbery Bob...

Robbery Bob – Efsanevi hırsız APK indir, Android bulmaca türü ve çizgi film tadında Bob efsanevi hırsızla hırsızlık yaparak görevleri tamamlayın.

Robbery Bob – Efsanevi hırsız APK indir, Android oyunda her bir bölüm içerisinde ganimetlerinizi toplayarak ilerleyin ve güvenlik güçlerini atlatın. Suç hayatını konu alan tek oyunculu bir oyundur.

Robbery Bob – Efsanevi hırsız Oyun Özellikleri

Oyunda stratejik yöntemlerle hırsızlık yapıyorsunuz. Gireceğiniz evlerde insanları ve canlıları uyandırmadan ilerlemeniz gerekmektedir. Ninja yetenekleri bulunan Robbery Bob yakalandığında kavgada edebilmektedir. Robbery Bob – Efsanevi hırsız APK Android çizgi film türü bulmaca oyununda farkedilmeden kaçmaya çalışın. Bazı gizli laboratuvarlardaki görevleri yaparak daha fazla para puan kazanın.

Robbery Bob – Efsanevi hırsız APK oyunda eski elbiseleriniz ve TV kumandalarına herşeyi sıkıştırmak zorunda kalabilirsiniz. Komik bir çizgi romanın içerisinde eğlenceli animasyonlarla oynuyorsunuz. Şansı hiç bir zaman iyi gitmeyen Bob ne yazık ki görevlerinin son aşamasında hırsızlık yaparak geçimini sağlamaktadır. Girdiğiniz evlere sessiz girinki içerdekileri uyandırmayın.

Robbery Bob – Efsanevi hırsız APK Android indir

Soygun yapacağınız mahalle içerisindeki evlerde yapışkan parmaklı görevlerde sizleri beklemektedir. Robbery Bob – Efsanevi hırsız APK Android oyunda gizli dosyaları bulun ve ganimetlerinizi çoğaltın. İndirvip.com içerisinden Robbery Bob 2: Double Trouble APK oyununu Android telefon ve tabletlerinize buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Robbery Bob 2: Double Trouble APK indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *