KMPlayer

KMPlayer

KMPlayer indir, tüm ses ve video oynatıcısı KMPlayer 64 bit ve 32 bit 2022 sürümünü ücretsiz indirip tüm video ses formatlarını Türkçe oynatın. KMPlayer indir,...

KMPlayer indir, tüm ses ve video oynatıcısı KMPlayer 64 bit ve 32 bit 2022 sürümünü ücretsiz indirip tüm video ses formatlarını Türkçe oynatın.

KMPlayer indir, Gelişmiş özelliklere sahip KMPlayer, bilgisayar kullanıcıları için medya oynatıcısıdır. Ücretsiz olarak kullanılan program, sabit disk içerisinde bulunan tüm ses ve video gibi dosyaları sorunsuz bir şekilde oynatmaktadır. Pek çok kullanıcının tercih ettiği ve benzer niteliklere sahip lan programlara göre daha güçlü yazılımı ve üstün özellikleri bulunmaktadır.

Kmplayer Son Sürüm 2022 indir

3 boyutlu görüntüleme seçeneğine sahip olan KMPlayer son sürüm, son derece kolay bir şekilde bilgisayara kurularak hemen kullanılmaya başlanabilecek bir programdır. Ayrıca programın içinde yer alan tema desteği ile kullanıcılar medya oynatıcısını diledikleri gibi özelleştirebilmektedir. Pek çok video ve ses formatını destekleyen program kullanışlı ve sade ara yüzü ile de dikkat çekmektedir.

Kmplayer Ses ve Video Oynatıcı

Ses ve video oynatıcı olmasının yanında pekçok dosyanın açılmasını sağlayan KMPlayer Türkçe, geniş kapsamlı özelliklerini kullanıcılarına sunarken çok az yer kaplamaktadır. Video oynatıcısının rengi kullanım sırasında her video ve ses de değiştirilebilme özelliğine sahiptir. Çoklu program oynatıcısı özelliği nedeniyle bir kez kurulum sağlandıktan sonra, baka hiçbir müdahaleye gerek kalmadan istenen formattaki dosyalar oynatılabilmektedir.  Bilinen ve sıkça tercih edilen medya oynatıcı programlarına eklenen pek çok özellik, KMPlayer son sürüm ve Türkçe gibi programlardan beklentinin yüksek olmasına neden olsa da üst düzey özellikleri ile bilgisayar kullanıcılarının bu alandaki beklentilerinin tamamını karşılayacak nitelikte bir program olduğunu söylemek mümkündür.  Windows tabanlı bilgisayarda çalışan program kaliteli ve içeriği kapsamlı seçenekler arasındadır.

KMPlayer 32 bit indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *