Bedava Program Oyun indir yukle

Epic Pen İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Oy, Ortalama: 3,75 5)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : Brian Hoary
Üretici : Brian Hoary
Güncelleme : 2 sene önce
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Windows özellikli bilgisayarlar üzerinde çizim ve boyama yapabilmeyi sağlayan Epic Pen, online çizim için gerekli olan tüm özellikleri içeriğinde barındırmaktadır. Program içerisinde istenen resim ya da dosya içerisinde çizim ve boyama programı özelliğinde olan program, bilgisayar üzerinde açık duran sayfa ve dokümanlar üzerinde de işlem yapmayı sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir yerde işaretlenerek gösterilmek istenen noktalar rahatlıkla işaretlenerek kolay çalışma imkânı sunmaktadır.

Epic PenÖzellikleri Nelerdir?

Profesyonel çizim yapabilme imkanını Windows kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunan Epic Pen, herhangi bir ekran üzerinde de rahatlıkla çizim yapabilmeyi sağlamaktadır. Çizim ve boyama programı içinde bulunan kalem desteği sayesinde istenen her yerde çalışmayı sağlamaktadır. Kullanıcılar tarafından eksik görülen kayıt özelliğinin olmaması ise farklı bir ekran kaydetme programı kullanılmasına neden olmaktadır.

Epic PenProgramının Avantajları Nelerdir?

Kurulumu sağlanan bilgisayarlarda sistem verilerini zorlamadan çalışma özelliğine sahip olan program, yavaşlama gibi sorunlara yol açmadan ideal hızda çalışmayı sağlamaktadır. Zengin renk içeriği ve görsel efektleri ile resim, dosya ya da ekran görüntüleri üzerinde oldukça yaratıcı görseller ortaya çıkarmayı sağlamaktadır. Epic Pen silgi özelliği sayesinde de yanlış yapılan çizimler rahatlıkla silinebilmektedir. Öğrenci ve akademisyenler için kullanışlı bir program olmasının yanında görsel metinlerle sunum gerçekleştiren kişiler içinde zengin bir görselliğe imza atmayı sağlayacak bir yazılımdır. Ayrıca önemli yerlere farklı renklerle vurgu yapabilme olanağı da sunumların daha anlaşılır olmasını sağlamaktadır. İlgili siteden Epic pen bütün versiyonlarını bulabilirsiniz

Epic Pen


Benzer Programlar

 1. PhotoScape

Popüler Resim ve Grafik Dosyaları

indir zip

Epic Pen İndir Kullanıcı Yorumları

 1. melda dedi ki:

  Profesyonel çizim yapabilme imkanını tanıyan harika bir akıllı tahta teşekkürler ayrıca herkese tavsiye ederim.

 2. ferhat dedi ki:

  emeği geçenlere teşekkürler epicpen güzel bir akılı tahta uygulaması

 3. hatice dedi ki:

  çocuğumuz için indirdiğimiz uygulamayı artık bizde eğlence içinde kullanıyoruz. Güzel bir programmış bir epic pen

 4. kader dedi ki:

  epic pen akıllı tahta uygulaması gerçekten düşünülerek yapılmış bir program olarak kendisini basit kullanımı ile kanıtlamış faydalı bir yazılımdır. epic pen programını herkese tavsiye ediyorum.

 5. Omer dedi ki:

  Ne zamandır Windows masaüstünde istediğim boya kalemlerini kullanarak çizim yaparak farklı sonuçlar çıkarmayı düşünüyordun tam istediğim gibi epic pen ücretsiz olmasıda avantajları arasında

>Yorum Yaz