Paint.NET
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciRick Brewster
  • DilTürkçe
  • Boyut3.58 MB
  • Versiyon3.5.10

Paint.NET

Paint.NET Resim Düzenleme Programı indir Paint.NET indir, son sürüm türkçe resim düzenleyici programı ile resim ve fotoğraflarınızı düzenlemeye, resimlerinizin üzerinde değişiklik yapmanızı sağlamayan...

Paint.NET Resim Düzenleme Programı indir

Paint.NET indir, son sürüm türkçe resim düzenleyici programı ile resim ve fotoğraflarınızı düzenlemeye, resimlerinizin üzerinde değişiklik yapmanızı sağlamayan yarayan programdır.

Paint.NET indir

Paint.NET resim ve fotoğraf düzenleme programıyla kullanıcı arabirimi yardımı olmadan doğrudan bilgisayarınıza yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Paint.NET programı bilgisayarınızı asla kasmaz ve çok hızlı bir şekilde faaliyet gösterebilirsiniz. Bilgisayarınıza yüklediğinizde kolayca Paint.NET programıyla sekmeli belge arayüzü sağlanabilir bu özellikle resimlerinizi daha çabuk hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Paint.NET Programı Özellikleri

Resimlerinizin daha canlı ve üzerinde bir çok değişiklik yapmanızı sağlar Paint.NET Türkçe programı ile kolay ve basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Paint.NET programının arayüzü göz alıcı ve kolay erişebiliceğiniz şekilde özellikler menüler bulunmaktadır. Paint.NET programı pahalı yada karmaşık bir program değildir. Paint.NET son sürüm programı basit özellikler içerir böylelikle amacınıza daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Paint.NET siz kullanıcılara zengin bir görüntü sağlar.

Programla bir çok özel efektler verebilirsiniz ve görüntülerinizi gelişitirebilirsiniz. GÖrüntülerinizi mükemmelleştirmek istiyorsanız gereken bilgisayarınıza Paint.NET programını yüklemektir. Paint.NET son sürüm program özelliklerinde görüntülerinizi keskinleştirme, kırmızı göz giderme, distorsiyon, gürültü, ve kabartma gibi özelliklerle resimleriniz üzerinde değişik özellikler verebilirsiniz.Ayrıca eşsiz bir özelliğide sizlere sunmaktadır bu özellik ise 3D ve çok kolay perspektif ve devirme ekleme yapar ve Zoom etkisi ile resimlerinize yakınlaşabilir uzaklaştırabilirsiniz.

Bir resmin ve fotoğrafın parlaklık ayarını,kontrast,renk tonu,renk verme,doygunluk,resmin eğriliğini programla düzenleyebilir ayarlayabilirsiniz. Ayrıca resimlerine siyah beyaz renk tonu verebilirsiniz.Sepya tonlu bir görüntü oluşturabilirsiniz

  • paint.net indir
  • paint.net download
  • paint.net son sürüm indir
  • paint.net türkçe indir
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *