Face On Body
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciFaceOnBody
  • DilTürkçe
  • Boyut2.64 MB

Face On Body

Face on Body (Yüz montoj) indirerek, eğlenceli bir fotomontaj programına sahip olmanız mümkün. Eğer bilgisayarı daha çok eğlence amaçlı kullanıyorsanız ya da zaman zaman eğlence...

Face on Body (Yüz montoj) indirerek, eğlenceli bir fotomontaj programına sahip olmanız mümkün. Eğer bilgisayarı daha çok eğlence amaçlı kullanıyorsanız ya da zaman zaman eğlence yaratmak, sevdiklerinizle de paylaşmak istiyorsanız bu program tam da size hitap edecek cinsten.

Face on Body Nasıl Kullanılır?

Bu fotomontaj programı son derece kolay bir şekilde kullanılıyor. Bilgisayarı açıp kapayacak kadar bilgisayardan anlıyorsanız, siz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Programı kurduktan sonra ana ekrana giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle yüzlerce mekân seçeneği arasından beğendiğinizi seçerek başlıyorsunuz. Ardından kendi kullanmak istediğiniz fotoğrafa yükleyebilir ya da fotoğraf çekme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Ardından yüz kısmını düzgün bir biçimde kesip, asıl fotoğrafa ekliyorsunuz. Böylelikle, çevrenizdekilere ait pek çok fotoğrafı ilginç mekânlara fotomontaj programı ile ekleyerek eğlenceli görüntüler ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Face on Body Windows 10’u Destekliyor Mu?

Şimdilik Face on Body Windows 10’u desteklemiyor. Ancak programın geliştiricileri kısa süre içerisinde fotomontaj programını Windows 10 destekli hale getireceklerini açıkladılar.

Face on Body Türkçe Sürümü Mevut Mu?

Face on Body, Türkçe sürüme sahip. İngilizce sürümünün yanı sıra pek çok farklı dilde de kullanılabilmekte. Ancak eğer ücretli olarak almayı düşünmüyorsanız Türkçe full versiyonda sıkça sorunlar çıkabileceğini bilmenizde fayda var. Bu nedenle hiç İngilizce bilmeyenlerin de kolayca kullanabileceği İngilizce sürümünü kullanmanızda fayda bulunmakta.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *