ProShow Producer
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciPhotodex Corporation
  • DilTürkçe
  • Boyut52.52 MB
  • Versiyon7.0.3514

ProShow Producer

ProShow Producer indir, Windows PC bilgisayara ücretsiz ProShow Producer Türkçe indirip slayt şovu hazırlama programını kullanarak slayt hazırlayın. ProShow Producer indir, Günümüzün en popüler slayt...

ProShow Producer indir, Windows PC bilgisayara ücretsiz ProShow Producer Türkçe indirip slayt şovu hazırlama programını kullanarak slayt hazırlayın.

ProShow Producer indir, Günümüzün en popüler slayt şovu hazırlama programlarından olan bu yazılım ile profesyonel slaytlar hazırlayabilmek ve en iyi görüntü kalitesini elde edebilmek mümkündür. En tecrübesiz bilgisayar kullanıcılarının dahi kısa sürede kavrayarak kullanmaya başlayabileceği programda, kullanıcı dostu menüler göze çarpmaktadır.

ProShow Producer indir

Benzersiz Ara Yüzü ile Kullanıcı Desteği

Rakibi olan diğer slayt şovu hazırlama programlarından farklı şekilde işleyen yapısıyla piyasada PowerPoint ile rekabet eden yazılım, sadece birkaç adımda hem müzik, hem video hem de slayt özelliklerini program sahiplerine sunmaktadır. ProShow Producer kullanıcılarının diledikleri formatlarda slayt gösterileri hazırlayabilmelerine imkân veren yazılımda medya dosyalarını programa dâhil edebilmek için sadece fare yardımı ile sürükleyip bırakmak yeterli olur. Zaman çizelgeleri konusunda dosya tarayıcılarının kullanılabileceği programda, özellikle resim dosyalarında benzersiz efektlerden faydalanabilmek mümkündür.

Resim ve Video Düzenleme Özelliği ile Bir Numara

Slayt gösterilerinin yanı sıra hem resimler hem de videolar üzerinde kesme, biçme ve değiştirme yapabilme imkânı sağlayan ProShow Producer ücretsiz, bu sayede pek çok bilgisayar kullanıcısı için vazgeçilmezlerden birisi haline gelir. Program ile hazırlanan dosyalar farklı formatlarda kaydedilebilir ve çıktıları alınabilir. Dileyen kişiler ProShow Producer ücretsiz Türkçe dil ile hazırladıkları gösterileri televizyonda en iyi görüntü olanakları ile izleyebilir, kişisel ve kurumsal medya hesaplarında gönül rahatlığı ile paylaşabilir ya da web sitelerinde kullanmak üzere tercih edebilirler. Hazırlanan tüm içerikler ayrıca e-posta olarak farklı kişilere de gönderilebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *