Bedava Program Oyun indir yukle

ProShow Producer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...
Kullanım : Deneme Sürümü
Dil :
Dosya Boyutu : 52.52 MB
Güncelleme : 7 ay önce
İşletim Sistemi :

Günümüzün en popüler slayt şovu hazırlama programlarından olan bu yazılım ile profesyonel slaytlar hazırlayabilmek ve en iyi görüntü kalitesini elde edebilmek mümkündür. En tecrübesiz bilgisayar kullanıcılarının dahi kısa sürede kavrayarak kullanmaya başlayabileceği programda, kullanıcı dostu menüler göze çarpmaktadır.

Benzersiz Ara Yüzü ile Kullanıcı Desteği

Rakibi olan diğer slayt şovu hazırlama programlarından farklı şekilde işleyen yapısıyla piyasada PowerPoint ile rekabet eden yazılım, sadece birkaç adımda hem müzik, hem video hem de slayt özelliklerini program sahiplerine sunmaktadır. Kullanıcıların diledikleri formatlarda slayt gösterileri hazırlayabilmelerine imkân veren yazılımda medya dosyalarını programa dâhil edebilmek için sadece fare yardımı ile sürükleyip bırakmak yeterli olur. Zaman çizelgeleri konusunda dosya tarayıcılarının kullanılabileceği programda, özellikle resim dosyalarında benzersiz efektlerden faydalanabilmek mümkündür.

Resim ve Video Düzenleme Özelliği ile Bir Numara

Slayt gösterilerinin yanı sıra hem resimler hem de videolar üzerinde kesme, biçme ve değiştirme yapabilme imkânı sağlayan ProShow Producer, bu sayede pek çok bilgisayar kullanıcısı için vazgeçilmezlerden birisi haline gelir. Program ile hazırlanan dosyalar farklı formatlarda kaydedilebilir ve çıktıları alınabilir. Dileyen kişiler ProShow Producer ile hazırladıkları gösterileri televizyonda en iyi görüntü olanakları ile izleyebilir, kişisel ve kurumsal medya hesaplarında gönül rahatlığı ile paylaşabilir ya da web sitelerinde kullanmak üzere tercih edebilirler. Hazırlanan tüm içerikler ayrıca e-posta olarak farklı kişilere de gönderilebilir.


Benzer Programlar

  1. PowerPoint Online

Popüler Resim ve Grafik Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz