Facebook Lite Apk indir
Facebook Lite Apk indir

Facebook Lite Apk indir

Facebook Lite APK indir, ücretsiz arkadaşlarınızla haberleşme, fotoğraf ve video yükleme yada paylaşım yapabilen Facebook Lite Apk ile arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir ve grup konuşmaları yapabilirsiniz....

Facebook Lite APK indir, ücretsiz arkadaşlarınızla haberleşme, fotoğraf ve video yükleme yada paylaşım yapabilen Facebook Lite Apk ile arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir ve grup konuşmaları yapabilirsiniz.

Facebook Lite, bir sosyal medya uygulamasıdır. Facebook uygulamasına göre oldukça küçük boyutlarda olduğundan cihazınızı yormaz. Minimum miktarda yer kaplayan uygulama sayesinde Facebook sitesini çok daha hızlı ve akıcı bir şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

Facebook Lite özellikleri

Her ne kadar uygulama Facebook Lite APK indir Android uygulaması adı ile geçiyor olsa dahi normal sitede yaptığınız tüm işlemleri bu uygulama ile de gerçekleştirmeniz mümkündür. Uygulamayı Facebook Lite APK dosyasını indirerek kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Ancak kurulumu tamamlamadan önce cihazınızın izinlerinin açık olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir.

Daha sonra uygulamayı yükleyebilir ve sahip olduğunuz Facebook hesabı ile giriş yapabilirsiniz. Ayrıca bir Facebook hesabını bulunmuyor ise saniyeler içerisinde hesap oluşturmanız da mümkündür.

Facebook Lite APK Android uygulaması ile Facebook profilinizi kullanarak uygulamaya giriş yaptıktan sonra arkadaşlarınızın gönderilerini inceleyebilir beğenip yorum bırakabilirsiniz. Ayrıca üye olduğunuz grup ve sayfaları inceleyebilir, etkileşimde bulunabilirsiniz. Profilinizi güncellemenizin son derece kolay olduğu bu uygulama basit bir ara yüze sahiptir. Bu sayede Facebook Lite uygulamasını kullanarak her yaştan kişi sorun yaşamadan Facebook sitesini kullanıp paylaşımda bulunabilmektedir.

Facebook Lite Android Apk indir

Depolama alanında az yer kaplayan, hızlı indirilebilen, hızlı fotoğraf ve video yükleyebilen Facebook Lite APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirerek arkadaşlarınızı ekleyebilir, mesaj gönderebilir, yorum ve beğeni yapabilirsiniz.

Facebook uygulaması Android sürümünü ücretsiz indirmek için buradan indirebilirsiniz. Facebook APK Android indir yaparak sınırsız mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma, fotoğraf paylaşma, beğeni ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

Facebook Lite Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.lite&hl=tr&gl=tr

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *