Facebook Messenger Türkçe
Facebook Messenger Türkçe

Facebook Messenger Türkçe

Facebook Messenger 2.1 Facebook Mesajlaşma Programı indir Download Sitemizden facebook mesajlaşma sohbet programını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Sınırsız ve tamamen ücretsiz bir kullanımı...

Facebook Messenger 2.1 Facebook Mesajlaşma Programı indir Download

facebook messenger indir facebook messenger son sürüm indir facebook messenger download facebook messenger yükle56t5445

Sitemizden facebook mesajlaşma sohbet programını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Sınırsız ve tamamen ücretsiz bir kullanımı vardır. Bilgisayarınız da ki kullanmış olduğun işletim sistemi her ne olursa olsun farketmez her türlü çalışır.Bilgisayarınıza kurma ve programın kullanımı da çok basittir. Şimdi sizlere facebook 2.1 windows programının özelliklerinden bahsedeceğiz.

Facebook Messenger 2.1 Son Sürüm Programı Tanıtımı

Facebook Messenger ile herhangi bir tarayıcı kullanmadan Facebook’da ki bulunan arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Masaüstünde iken mesajın geldiğini gördüğünüz zaman da gelen mesaja cevap verebilirsiniz. Diğer web tarama ya da başka bir uygulama kullanıyorsanız bilgisayarınız da olsun hiç farketmez yine de kullanabilirsiniz.

Siz başka işlerle meşgul olurken bile facebook messenger’da bağlı kalabilir arkaşlarınız’dan yeni mesajlar alabilirsiniz. Eski’de kalan yani geçmiş de kalmış mesajlarınızı gizler ve ihtiyaç duyduğunuz zaman okumanızı sağlayabilir.

Notifer uygulaması sayesinde yorumlar ve resim etiketlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Paylaşımları kategori liste şeklinde görmenize yardımcı olur.

Facebook Mobil indir

Facebook Mesajlaşma Programı Özellikleri

 • Anında facebook’da ki arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.
 • Etiketleri,haberleri, paylaşımları, fotoğrafları görmenizi sağlar.
 • Hızlı yorumlar yapabilirsiniz.
 • Bilgisayarınızda herhangi bir tarayıcı kullanmanızı gerektirmez.
 • İsteğe göre dil seçimi yapılarak program kullanılabilir.

Facebook Messenger Windows Programı Ekran Görüntüsü

facebook messenger indir facebook messenger son sürüm indir facebook messenger download facebook messenger yükle2 facebook messenger indir facebook messenger son sürüm indir facebook messenger download facebook messenger yükle3 facebook messenger indir facebook messenger son sürüm indir facebook messenger download facebook messenger yükle4
Facebook Messenger Programı Nasıl Kullanılır Kurulur Video Anlatımı

Not: Herhangi bir sorununuz olması halinde sorunlarınız yorumlarda belirtebilirsiniz değerli kullanıcılarımız. Videoyu sonuna kadar izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz çünkü programın en verimli ve özelliklerinden her şeyi bilerek uygularak yapmanızı sağlayacaktır videoyu izlemeniz.


 

 • facebook messenger indir
 • facebook messenger pc
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. mustafa

  ben mustafa ve buu ben facebook messenger olmasını istiuorum tmm ve inşallah olur dilekleriminde devamını diliyorum işte buu kadar yanii

 2. sedat

  cok güzel

 3. öykü güzel

  çok güzelll