GFX Tool for PUBG

GFX Tool for PUBG

GFX Tool for PUBG Game Launcher & Optimizer APK indir, PUBG için GFX aracı oyun başlatıcı ve optimize edici yapabilen bir özelleştirme ve oyun hızlandırma...

GFX Tool for PUBG Game Launcher & Optimizer APK indir, PUBG için GFX aracı oyun başlatıcı ve optimize edici yapabilen bir özelleştirme ve oyun hızlandırma uygulamasıdır.

GFX Tool for PUBG Game Launcher & Optimizer, bir özelleştirme uygulamasıdır. Genellikle oyun severlerin ilgisini çeken uygulama dünyanın çok sayıdaki ülkesinde aktif olarak kullanılmaktadır.

GFX Tool Uygulaması

GFX Tool for PUBG uygulaması sayesinde cihazınızın grafik kullanımları üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Bu sayede amacına özel grafikler kullanmanız mümkün olacaktır.

GFX Tool Android cihazınızın kullandığı grafik özellikleri uygulamanız için yeterli gelmiyorsa çözünürlük arttırmanız mümkün olacaktır. Dilerseniz HDR grafiklerini aktifleştirebilirsiniz.

Her oyun için ayrı özellikler belirlemeniz de mümkündür. Bu sayede oyununuzu açtığınızda uygun grafiklere kavuşabilirsiniz. Ayrıca FPS değerlerini değiştirme imkânınız da bulunmaktadır.

GFX Tool for PUBG Game Launcher & Optimizer uygulamasının özelliklerini aktifleştirmek istiyorsanız kutuların üzerine tıklamalısınız. Tik işareti görünüyorsa özelliğin aktif olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca 8 kata kadar daha iyi grafik seçmeniz mümkündür.

GFX Tool for PUBG APK indir

GFX Tool Game Launcher & Optimizer uygulamasını GFX Tool for PUBG APK dosyasını indirerek kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Uygulamayı açmadan önce arka planda herhangi bir oyunun açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Oyunları kapattıktan sonra GFX Tool Game Launcher & Optimizer üzerinden ayarları değiştirmeniz mümkündür. Uygulamayı kapatmadan ayarları kabul etmeniz gerekecektir.

  • GFX Tool indir
  • GFX Tool APK indir
  • GFX Tool for PUBG APK indir

GFX Tool for PUBG indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.tsoml.graphicssettings&referrer=utm_source%3Dindirvip.com

GFX Tool Official Website: https://gfxtool.app/

GFX Tool Geliştirici e-mail: tsoml.v17@gmail.com

GFX Tool Pro sürümünü ücretsiz indirip PUBG, Battle Royale ve daha bir çok aksiyon, savaş ve hayatta kalma oyunlarını GFX aracı oyun başlatıcı ve optimize edici uygulamasının Pro sürümünü buradan indirip kurabilirsiniz. GFX Tool Pro APK indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *