GTA 5 Iron Man Modu
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGTA 5 Mods
  • DilTürkçe
  • Boyut198 MB
  • Versiyon1.0
GTA 5 Iron Man Modu

GTA 5 Iron Man Modu

GTA 5 Iron Man modu indir, GTA 5 oyununa Marvel sinema filminden tanıdığımız süper kahramanın demir adam modu oyun ekleniyor. GTA 5 demir...

GTA 5 Iron Man modu indir, GTA 5 oyununa Marvel sinema filminden tanıdığımız süper kahramanın demir adam modu oyun ekleniyor. GTA 5 demir adam modu nasıl yapılır aşağıdaki talimatları uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

GTA 5 Iron Man Modu Yaması Nasıl Kurulur?

Savaş zırhını kullanarak oyunda düşmanlarımıza ve özellikle polislere karşı kullanarak kendimizi savunabiliriz. GTA 5 Iron Man modu oyun için en çok kullanılan mod olarak bilinmektedir. Tek yapmanız gereken yamayı doğru yere yükledikten sonra CTRL + N tuşunu kullanarak karakter değiştirmeniz yeterli oluyor. Oyun kapalıyken demir adam modu kurmanız sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır.

Yalnız GTA 5 Iron Man modu çalışabilmesi için GTA 5 Script Hook V modunu yüklemeniz gerekiyor. Menü açılmaz ise aktivasyon işlemi için gelen mesajı onaylamanız gerekiyor. Oyunda arabaları tek elinizle sağ sola atmanızı, ateşleme gücünü kullanarak araçları patlatmanızı ve ileri geri savurmanızı sağlayarak görevleri yaparken savaşmanızda etkili olacaktır.

Bir diğer unsur ise Open iV Package installer programını bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Çünkü GTA 5 oyunu için indirdiğiniz tüm yamaları çalışabilmesi için bu programların olması gerekmektedir. Bağlantıya tıklayarak ücretsiz indirebilir ve kurulumunu yapabilirsiniz.

GTA 5 demir adam modu indir yüklemek için indirdiğiniz arşiv dosyası içerisinde bulunan tüm klasörleri masaüstüne çıkartın. Open IV Package Installer programını çalıştırın ve mods\x64g.rpf\levels\gta5\generic\ dizinine gidin. mods\x64g.rpf\levels\gta5\generic\ yer alan cutsobjects.rpf dosyasında bulunan armor parts klasöründe bulunan YDR dosyalarını ekleyin. Sonrasına oyuna giriş yaparak Num lock altında bulunan 2 ve 8 tuşlarıyla karakter değiştirin. Iron man modu böylelikle kurulmuş olacaktır.

Önemli Not: GTA 5 oyunu Iron man modu resmi olmadığı için oluşabilecek tüm sorunlar kullanıcıya aittir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. arizonakertenkelesi

    GTA 5 Iron Man Modu sayesinde GTA oyununda artık demir adam yer almaktadır. Yama düzgün çalışıyor indirebilirsiniz arkadaşlar.